Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ielūdz uz skolas 90 gadu jubilejas salidojumu 3

Smiltenes Valsts tehnikums - profesionālā vidusskola 2. jūnijā uz skolas 90 gadu jubilejas salidojumu ielūdz visus gan tehnikuma, gan arodvidusskolas absolventus, bijušos un esošos pedagogus, darbiniekus. Izglītības iestādē patlaban notiek pēdējie sagatavošanās darbi, lai jau sestdien salidojuma dalībnieki justos gaidīti un patīkami.

Smiltenes Valsts tehnikuma - profesionālās vidusskolas direktors Andris Miezītis lepojas ar skolas tradīcijām, bijušajiem un esošajiem pedagogu kolektīviem, jo katrs savā paaudzē nesis lielu atbildību. Viņš uzskata, ka skola vienā brīdī nevar būt laba, otrā - slikta, un otrādi. Viss veidojas pakāpeniski un pamatīgi, lai sasniegtu mērķus, ko šodien saucam par darba augļiem. Skolai raksturīgs ir teiciens - darbs ir labākais skolotājs. Tieši tamdēļ skolā un tās teritorijā vidi ap sevi veido audzēkņi un pedagogi, par ko ikviens varēs pārliecināties 90 gadu jubilejā - salidojumā.

A. Miezītis pastāstīja, ka 2. jūnijā jau no pulksten 12 absolventus un bijušos kolēģus sagaida dažādas aktivitātes Kalnamuižas teritorijā. Darbosies radošās darbnīcas, starp citu, vienā no tām būs iespēja pašam uzcept firsta Līvena maizi un mieloties ar ievārījumu. Savukārt par svētku kulmināciju uzskatāms koncertuzvedums "Kalns ir tikai pakāpiens". "Lielākās raizes šobrīd sagādā laikapstākļi, jo pasākumus lielākoties ieplānojām pie skolas. Cerams, sestdien viss būs labi," cer direktors.

Skolas kolektīvs, pošoties svētkiem, parūpējies, lai salidojuma dalībniekiem būtu iegūt speciāli šim notikumam izdoto grāmatu. Tajā apkopota informācija par svarīgāko pēdējā piecgadē, kā arī iekļauti absolventi. Vēl viens pārsteigums būs talantīgās 4. kursa audzēknes Līgas Klēnbergas dzejas grāmata. Patīkamu pārsteigumu sagādās arī īpašais skolas kalendārs.Svarīgi zināt, ka, laikus piesakoties, absolventiem būs iespēja nakšņot dienesta viesnīcā.

Svētku norise

No pulksten 12 - reģistrācija

No pulksten 12 - pa atmiņu takām: tikšanās ar skolotājiem, kursabiedriem; pabūšana vecajās, labajās vietiņās

Darbosies ēdnīca un kafejnīca

No pulksten 12 līdz 14 - radošās darbnīcas

Pulksten 14 - bijušo darbinieku un viesu pieņemšana pie direktora Andra Miezīša (lielajā zālē)

Pulksten 15 - koncertuzvedums "Kalns ir tikai pakāpiens"

Pulksten 18 balle - spēlē grupa "Kreisais pagrieziens"

Uz svētkiem aicināti tehnikuma un arodvidusskolas absolventi

Komentāri 3

profskolas audzēknis bijušais

Kam tad īsti ir 90? Teķim vai profenei?

pirms 8 gadiem, 2012.05.31 10:55

Santa

Tehnikumam! Kopš septembra skola vairs nav Smiltenes tehnikums, bet Smiltenes Valsts tehnikums - profesionālā vidusskola, kurā mācās abu skolu audzēkņi. Tamdēļ uz salidojumu aicināti kā vieni tā otri.

pirms 8 gadiem, 2012.05.31 10:59

fa

A kas ir arodvidusskola??????????????????????????????

pirms 8 gadiem, 2012.05.31 16:25

Izglītība