Iespēja skolotājiem!

Jau trešo gadu AS „Latvijas valsts meži" pedagogu kolektīviem dāvina iespēju, iepriekš piesakoties, bez maksas pavadīt Skolotāju dienu, 30. septembri, četros Mammadaba tūrisma objektos, kur tiek īstenotas „Mammadaba meistarklases" vides izglītības aktivitātes - Tērvetes dabas parkā, Vijciema čiekurkaltē, Kalsnavas arborētumā un Jaunmoku pilī.

„Skolotāju diena - tie ir īpaši svētki, kurus mēs aicinām pavadīt dabā, caur atpūtu smeļoties spēku jauniem izaicinājumiem un rodot iedvesmu turpmākiem darbiem. Iepazīstot mūsu uzņēmuma piedāvātās vides izziņas aktivitātes, skolotājiem ir iespēja mācīties pašiem un pēc tam savas zināšanas nodot tālāk arī saviem audzēkņiem," uzskata AS „Latvijas valsts meži" valdes priekšsēdētājs Roberts Strīpnieks.

Tērvetes dabas parks aicina skolotājus doties rudens krāsu un smaržu bagātajā parkā un piedalīties vides spēlē „Meža mātes valstībā", savukārt rudenīgās noskaņās tērptais Kalsnavas arborētums skolotājiem piedāvās izzinošas ekskursijas ar līdzdarbošanos, lai iepazītu arborētuma sēklu noslēpumus. Vijciema čiekurkalte gaidīs tos zinātkāros skolotājus, kuriem interesē meža pirmsākumi - tiks atklāts noslēpums, kā no čiekuriem pēc sentēvu metodēm iegūst koku sēklas.

Jaunmoku pilī varēs degustēt īpašus meža ievārījumus un tējas, iepazīt daudzās pils ekspozīcijas, kā arī orientēties pils parkā, uzzinot „Nezināmo par zināmo". Skolotāju iepriekšēja pieteikšanās „Meža gudrību dienai" kādā no minētajiem Mammadaba atpūtas objektiem notiek līdz piektdienai, 23.septembrim (ieskaitot), zvanot uz norādītajiem tālruņiem:

Tērvetes dabas parks: 63726212

Vijciema čiekurkalte: 26478620

Jaunmoku pils: 63107125; 26187442

Kalsnavas arborētums: 27841099; 29233063

Uzmanību - rezervējiet laicīgi, šajā dienā iespējamo ekskursiju skaits nav bezgalīgs! Meža izziņas aktivitātes „Mammadaba meistarklases" ietvaros AS „Latvijas valsts meži" sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministrijas Valsts izglītības satura centru organizē jau vairākus gadus, aicinot skolotājus un skolēnus gan mācību laikā, gan ārpus stundām doties dabā. Dalībai „Mammadaba meistarklasē" šajā mācību gadā vēl var paspēt pieteikties līdz 01.oktobrim! Vairāk informācijaswww.mammadaba.lv sadaļā „Meistarklase"

Izglītība