Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Informācija Valkas pilsētas iedzīvotājiem un viesiem par Ultramaratonu Neiespējamais skrējiens 2017

Valkā 19. novembrī norisināsies starptautiskais Neiespējamais skrējiens un šogad šis skrējiens ir piesaistījis dalībniekus no Kanādas, Spānijas, Krievijas un Igaunijas. Pilsētas iedzīvotājiem un viesiem jārēķinās ar ierobežojumiem ceļu satiksmes kustībā Valkas pilsētā. 

Uz pasākuma laiku 19.novembrī no 4:30 līdz 20:30 tiks slēgta Raiņa iela no A3 ceļa līdz Raiņa un Ausekļa ielas krustojumam. Ausekļa iela tiks slēgta no Strautu ielas līdz Raiņa ielas krustojumam. Kā arī jau no 18. novembra 19:00 tiks slēgta Valkas pilsētas kultūras nama priekša – Emīla Dārziņa iela no Raiņa līdz Rīgas ielas krustojumam.

Valgas rātsnamā 19. novembrī 11:00 atklāj piemiņas plāksni par godu vietai, kurā tika iecerēta neatkarīga Latvijas valsts. Pēc plāksnes atklāšanas no Valgas rātsnama līdz Valkas pilsētas kultūras namam visi interesenti aicināti piedalīties skrējienā vai soļojot veikt 1000m distanci. Šī distance ir BEZMAKSAS un pēc šīs distances veikšanas dalībnieki saņems Neiespējamā skrējiena piemiņas zīmi.

19. novembrī uz Lugažu laukuma būs iespējams apskatīt Zemessardzes izstādi un arī piedalīties orientēšanā pa vēsturiski nozīmīgiem objektiem Valkā un Valgā. 

Šī skrējiena laikā tiks ierobežota satiksme no Valgas rātsnama līdz Valkas pilsētas kultūras namam pa Sepa (Valga), Semināra, Kūru un Emīla Dārziņa ielu. 

Atvainojamies par sagādātajām neērtībam un aicinām piedalīties šajā pasākuma visus interesentus.


Izglītība