Informatīva atvērtā lekcija par studijām ārvalstīs

Pavisam nemanot bezrūpīgo vasaru ir nomainījis rudens un mācību process gan Latvijas skolās, gan augstskolās atkal jau rit pilnā sparā, mudinot tos daudzos vidusskolu un bakalaura studiju beidzējus pieņemt svarīgo lēmumu par turpmākajiem plāniem attiecībā uz augstāko izglītību.

Mazliet sarežģītāks un laikietilpīgāks šis lēmuma pieņemšanas process varētu šķist tiem topošajiem bakalaura un maģistra studentiem, kas vēlas doties gūt pieredzi studējot ārvalstīs, jo tas savā ziņā ir izaicinājums, un studenti vēlas būt droši, ka izglītība būs kvalitatīva, būs ieguvuši pietiekami daudz informācijas par izvēlēto valsti, augstskolu, dzīves apstākļiem un, dodoties ceļā, jutīsies pārliecināti.

Lai palīdzētu ietaupīt laiku un sniegtu izsmeļošas atbildes, organizācija Dream Foundation un tās draudzīgā komanda organizē informatīvu atvērto lekciju, kuras laikā būs klātienē iespējams iegūt informāciju par organizācijas tīkla augstskolām un to piedāvātajām iespējām studēt ārvalstīs.

Informatīvā lekcija norisināsies 21. oktobrī plkst. 18:00, Rīgas Ekonomikas augstskolas (SSE) 507. auditorijā, Strēlnieku ielā 4.

Izglītība