Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina bērnus izsapņot savu autobusu

Baltijā lielākais starptautisko autobusu reisu operators “Lux Express” pirmo reizi Latvijā rīko radošo darbu konkursu pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem. Konkursa mērķis ir paplašināt bērnu redzesloku, veicināt radošumu, iztēli un interesi par pasauli un apkārtējo vidi.


Visi Latvijas bērni tiek aicināti izpausties radoši un radīt savai iztēlei atbilstošu autobusu, tādēļ, ka bērnība ir vislabākais laiks sapņošanai. “Lux Express” jau ir realizējis savu sapņu autobusu, vēl pāris gadu atpakaļ ideja par autobusu, kurā ir bezmaksas kafija, bezvadu internets un ērti, regulējami sēdekļi bija tāls sapnis. Šodien tā ir īstenība, un šobrīd “Lux Express” savus pasažierus pārvadā augsta komforta autobusos. Kā piedalīties konkursā?

Konkursā aicināti pieteikties bērnudārzu un sākumskolu audzēkņi. Dalībniekiem – grupai vai klasei – audzinātāju vai skolotāju vadībā ir jāsagatavo zīmējums vai kāds cits radošs darbs, kas attēlotu viņu „Sapņu autobusu“. Konkursa darbu formātam nav ierobežojumu – tā var būt arī pasaka, dzejolis, makets vai video – pēc brīvas izvēles.Atkarībā no izvēlētā formāta, sagatavotais darbs kopā ar kontaktinformāciju līdz 21.aprīlim jānosūta uz e-pastu: [email protected] vai pa pastu: Krišjāņa Barona iela 45/47, Rīga, LV-1011 ar norādi "Lux Express konkurss".


Darbu vērtēšana un balvasVisus pieteiktos darbus izvērtēs žūrija. Konkursa rezultāti tiks paziņoti 28.aprīlī “Lux Express” facebook fanu lapā. Labāko darbu autoru grupiņa vai skolas klase balvā saņems sapņu braucienu kopā ar ģimeni ar “Lux Express” uz jebkuru galamērķi no Rīgas. Sekojiet līdzi konkursa norisei facebook lapā: https://www.facebook.com/luxfans

Izglītība