Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ar cerīgu skatu nākotnē 1

Trešdien Valkas kultūras namā notika Valkas un Strenču novada skolu koru skate. Ir sācies gatavošanās finālposms Vislatvijas skolēnu Dziesmu svētkiem.“9. aprīlī 10.-12. klašu koriem skate būs Valmierā, bet 25. aprīlī 5.-9. klašu jauktajiem koriem skate notiks Cēsīs.

 Lai uz šīm skatēm bērni un jaunieši tiktu un parādītu, ko iemācījušies, vispirms bija jāpārvar novadu kārta,” skaidro BJC “Mice” vadītāja Vita Kalvāne.Valkas novadā ir divi kori. Skatē viņiem pievienojās Strenču novads ar savu 5.-9. klašu kori Ineses Niklavičas vadībā.“Rezultāti ir ļoti iepriecinoši.

Žūrijas vērtējums bija augsts, jo varēja izbaudīt visus muzikālos priekšnesumus. Koru skanējuma kvalitāte ir jūtami augusi,” atzīst V. Kalvāne. Protams, Valmierā un Cēsīs būs cita žūrija. Uz Valmieru dosies Valkas ģimnāzijas jauktais koris, kura diriģente ir Inese Niklaviča. Savukārt uz Cēsīm dosies gan Valkas novada skolu koris, kuru vada diriģentes Ināra Vītola un Gita Plūmīte, gan Strenču novada vidusskolas 5.-9. klašu koris.

Komentāri 1

Izglītība