Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ērģemes pamatskolas skolniece -ZAAO konkursa laureāte

Noslēgusies SIA „ZAAO” (ZAAO) vides projekta „Cilvēks vidē” ietvaros organizētā konkursa „Komiksi par atkritumiem” darbu vērtēšana. Kopā konkursam iesūtīti 25 komiksi no 11 izglītības iestādēm, kuras atrodas Amatas, Burtnieku, Limbažu, Pārgaujas, Rūjienas, Valkas, Kocēnu un Mālpils novados. 


 Konkursa uzdevums bija izveidot interesantu un asprātīgu komiksu par tēmu „atkritumi’. Paldies jauniešiem par radošām idejām un komiksos attēlotām videi aktuālām tēmām – nelegāla atkritumu izmešana dabā un videi draudzīga atkritumu apsaimniekošana, šķirojot atkritumus.


ZAAO ikgadējā projekta „Cilvēks vidē” noslēguma pasākumā š.g. 14.maijā labāko darbu autori saņems pārsteiguma balvas. Komiksi apskatei būs pieejami dažādos ZAAO organizētos pasākumos.


Konkursa laureāti (alfabētiskā secībā): 

Helēna Kate Bērziņa, Rūjienas vidusskola, 9.klase,

Lāsma Amanda Čečiņa, Rūjienas vidusskola,

 8.klase,Lāsma Fedatova, Rūjienas vidusskola,

 11.klase,Rebeka Lāce, Rūjienas vidusskola, 8.klase,

Marija Roze, Ērģemes pamatskola, 

9.klase,Einārs Obrumanis, Mālpils profesionālā vidusskola.

Izglītība