Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

„Grindeks” rīko „Profesiju dienas” skolēniem 1

AS „Grindeks” aicina skolēnus, kuri interesējas par ķīmiju un farmāciju līdz 20. janvārim pieteikties uzņēmuma rīkotajām „Profesiju dienām”, kas notiks no 4. februāra līdz 4. martam. Šis ir jau sestais gads kopš uzņēmumā tiek realizēts šāds projekts ar mērķi veicināt jauniešu interesi par ķīmiju un karjeras iespējām farmācijas nozarē. 


„Grindeks” aicina 9.-12. klašu skolēnus iepazīt profesijas, kas saistītas ar zāļu ražošanu. Uzņēmums jauniešiem piedāvā pavadīt vienu darba dienu kopā ar izvēlētās jomas speciālistu. Skolēniem būs iespēja iepazīties ar tādām profesijām kā ķīmiķis, ķīmijas tehniķis-analītiķis, ķīmiķis-analītiķis, mikrobiologs, ražošanas farmaceits, farmācijas tehnologs, farmaceitiskās produkcijas ražošanas operators, reaktora operators, iecirkņa vadītājs un iekārtu operators. 


„Profesijas dienu” ietvaros skolēniem būs iespēja piedzīvot praksē farmācijas nozares profesionāļu ikdienu, iejusties izvēlētās profesijas specifikā un saņemt atbildes no nozares speciālistiem uz interesējošiem jautājumiem gan par farmācijas nozari kopumā, gan par darba ikdienu farmācijas uzņēmumā, gan arī par karjeras iespējām. „Grindeks” profesionāļu vadībā skolēni tiks iepazīstināti ar dažādiem uzņēmuma ražošanas iecirkņiem, praktiski darbosies laboratorijās un gūs jaunu pieredzi, kas noderēs savas profesijas un studiju virziena izvēlē. 


„Grindeks” valdes priekšsēdētājs Juris Bundulis: „ Mūsu uzņēmums aktīvi iesaistās jaunu farmācijas speciālistu izglītošanā ļoti dažādos veidos. Šis nu ir tas projekts, kas, manuprāt, ir ļoti būtisks, lai dotu iespēju jauniešiem ielūkoties savā potenciālajā nākotnes profesijā. Jauniem cilvēkiem ir svarīgi apzināties ne tikai to, ka ķīmijas un farmācijas nozarē darba mūsu valstī netrūkst, bet arī to, ka šo profesiju speciālisti Latvijā ir ļoti pieprasīti. „Profesiju dienas” ir mūsu uzņēmuma ieguldījums jaunu un talantīgu speciālistu attīstības veicināšanai.”


„Grindeks” Personāla departamenta vadītāja Ilva Bērziņa: „Ik gadu, rīkojot „Profesiju dienas”, uzņēmums vēlas veicināt skolēnos interesi par ķīmiju, dabaszinātnēm un informēt tos par karjeras iespējām farmācijas nozarē. Ņemot vērā iepriekšējo gadu pieredzi, esam apzinājuši, ka uzņēmumā „Grindeks” pavadītā diena vidusskolēniem palīdz saprast, vai viņi tālākās studijas un savu karjeru vēlas saistīt ar ķīmiju un farmāciju. Turklāt nereti jaunieši, kas piedalījušies „Profesiju dienās” ir sekmīgi papildinājuši studentu rindas dabaszinātņu studiju programmās, atgriežoties uzņēmumā jau praktikantu statusā.”


Lai pieteiktos „Profesiju dienām”, skolēniem jāsūta pieteikums un motivācijas vēstule uz [email protected]. Motivācijas vēstulē jāatbild uz jautājumiem – kāpēc Tu vēlies tuvāk iepazīt „Grindeks” un kāpēc Tevi interesē konkrētā profesija? Ar pilnu profesiju aprakstu var iepazīties „Grindeks” fonda „Zinātnes uz izglītības atbalstam” mājas lapā www.grindeksfonds.lv .


Jauniešu interese par „Profesiju dienām” ar katru gadu pieaug. Pērn projektā piedalījās 40 skolēni no 28 Latvijas pilsētām un novadu centriem. Kopumā piecos gados „Profesiju dienās” piedalījušies 178 skolēni.


Par „Grindeks”

„Grindeks” ir vadošais farmācijas uzņēmums Baltijas valstīs. Galvenie darbības virzieni ir oriģinālproduktu, patentbrīvo medikamentu un aktīvo farmaceitisko vielu pētniecība, izstrāde, ražošana un pārdošana. Vidējais darbinieku skaits koncernā – apmēram 900 darbinieku. Vairāk nekā  73% darbinieku ir augstākā izglītība. 

„Grindeks” sadarbība ar Latvijas izglītības iestādēm turpinās jau daudzus gadus, un 2014. gadā vien mācību praksi „Grindeks” izgāja 67 studenti.

Komentāri 1

Pele

Ieteiktu izmantot šo iespēju! Ir gan interesanti, gan arī viņi parasti foršas balviņas dod! : D

pirms 3 gadiem, 2015.01.07 20:39

Interešu izglītība