Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iepazīst darbu izvēlētajās profesijās

Šodien visā valstī daudzās skolās rīko Ēnu dienu.Uz vairākiem uzņēmumiem, iestādēm un zemnieku saimniecībām devušies arī Valkas novada skolēni, lai tuvāk iepazītu nākotnē izvēlēto profesiju.


Dažus interesē tieši iespēja nākotnē palikt un strādāt dzimtajā pagastā. Piemēram, Zvārtavas pagasta Ozolu pamatskolas absolvents un tagadējais Smiltenes Centra vidusskolas 10. klases skolnieks Artis Ziemiņš nolēmis būt par ēnu pagasta pārvaldes vadītājam Raitim Priedem, lai noskaidrotu, kādas problēmas ciematā ikdienā jārisina, kas panākts ciemata izaugsmē un ko vēl vajadzētu izdarīt.


 “Varbūt nākotnē arī man būs iespēja strādāt pārvaldē, tādēļ vēlos sīkāk uzzināt, kas tieši mūsu pagastā būtu jāpaveic,” “Ziemeļlatvijai” atzina A. Ziemiņš.


Sīkāk par ēnu dienas norisi novada skolās lasiet rītdienas “Ziemeļlatvijā”.

Izglītība