Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izlaidums Smiltenes sporta skolā. 7

Piektdien, 30.maijā, Smiltenes Kultūras centra mazajā zālē pulcējās Smiltenes sporta skolas audzēkņi, vecāki un viesi uz kārtējo skolas izlaidumu. Šogad izlaidums bija ļoti vīrišķīgs, jo skolu absolvēja septiņi futbola grupas audzēkņi.


Skolas beigšanas Apliecību saņēma Toms Bogdanovs, Jānis Kauškals, Pēteris Ķepītis, Jēkabs Rancāns un Elvis Teremko. Objektīvu apstākļu dēļ, uz izlaidumu nevarēja ierasties Jēkabs Rancāns un Dagnis Sausais, kuri beigšanas Apliecību saņems vēlāk.Tika sveikti arī skolas audzēkņi, kuriem šogad piešķīra nosaukumu „Censonis 2014”. 

Lai iegūtu šo nosaukumu, tika izvērtēti ne tikai sportiskie sasniegumi, bet arī nodarbību apmeklējums, centība un atdeve treniņu procesā, kā arī sekmes vispārizglītojošajā skolā.

„Censonis 2014” nosaukumu ieguva jaunie basketbolisti Kristaps Grigulis, Ernests Cers, Ilvars Joksts, futbolisti Tomass Rubņikovičs, Rodrigo Vidiņš, Edgars Timermanis, Lauris Kudrjavcevs, Kārlis Briedis, Vendija Traupele, Kristers Stūris, Roberts Bleikšs, Sentis Fiļipovs,  orientieristes Agnija Caune, Elīna Skopāne, Zanda Stabiņa, riteņbraukšanas grupas audzēkņi Nadīna Kučere, Eva Elīza Leikarte un Ernests Eglītis, vieglatlēti Regnārs Tamms, Markuss Petrovs, Eduards Svīķis, Matīss Ābols, Hanna Gabriela Ziemiņa un Renārs Kļaviņš.

Ar skanīgām dziesmām absolventus un viesus priecēja Kārļa Klauberga vadītā grupa un soliste Linda Skara. 


FOTO: Valdis Paeglis

Komentāri 7

???

Tik tiešām, kad tad Valkā sporta skolā būs izlaidums.Valkas novada mājas lapā var redzēt,ka sporta skolā darbojas 202 audzēkņi 2013/2014 māc.g.Vai tad šo skolu neviens nebeidz?Nav dzirdēts ,ka citos gados arī būtu bijis izlaidums.Smiltenē ir ,Valkā???

pirms 4 gadiem, 2014.06.04 13:09

oho

Valkā izrādās nav ne absolventu,ne censoņu,aaa-uuuu,kur esi Valkas sporta skola?

pirms 4 gadiem, 2014.06.04 16:41

ceturtais sportists

Gerkes jaunkundzei viela pārdomām ? Labprātāk jau sēžot savā kabinetā patrīt mēlītes ar kādu pie sevis atnācēju , bet mājas lapā norādīt daudzo sporta skolas audzēkņu skaitu . Un viss turpina ritēt ,kā daudzu iepriekšējo gadu garumā . Jo sava domāšana jau acīm redzot iesīkstējusi .

pirms 4 gadiem, 2014.06.04 17:32

sveicējs

Sveicu Smiltenes sportistus! A valceniesu tiešām žēl,jau tik daudzus gadus sporta skola tikai uz papīra.

pirms 4 gadiem, 2014.06.04 18:41

paga paga

"Objektīvu apstākļu dēļ, uz izlaidumu nevarēja ierasties Jēkabs Rancāns un Dagnis Sausais"

par Dagni ok, bet Jēcis tak ir bildēs :D
un žēl, ka tukša zāle..

pirms 4 gadiem, 2014.06.06 11:21

OzolaS

Raksta autore kļūdījusies. Pareizi jābūt: Bruno Pērkons nevis Jēkabs Rancāns!

pirms 4 gadiem, 2014.06.06 11:33

Izglītība