Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

 Mazajiem vokālistiem Valkā tituli piešķirti 6

Valkas kultūras namā sestdien notika novada jauno vokālistu konkursi “Cālis” un “Visi putni skaisti dzied”. Šogad tajā piedalījās neparasti daudz bērnu, pavisam 51.Mazo vokālistu konkursā gada cāļa titulu saņēma Beāte Anna Vāre par dziesmu “Mazā mārīte”. 

Viņu sagatavoja pedagoģe Inese Niklaviča.“Izvērtēt bērnu dziedāšanu vecākajā grupā starp 28 dalībniekiem bija ļoti sarežģīts uzdevums. Katram no viņiem kādā jomā bija stiprākas iezīmes. Citam vokāls, citam šovs vai saikne ar skatītājiem. Mūsu izvēle bija par labu vokālajām un muzikālajām kvalitātēm,” teic ekspertu komisijas dalībnieks Ernests Lībietis.

Konkursa “Visi putni skaisti dzied” galveno balvu par dziesmu “Garšīgie sapņi” saņēma Zane Kaukule. Viņas pedagogi ir Ritma Pedece un Guntis Freibergs

Komentāri 6

Iluta

Prieks, ka Valkā Ziemeļlatvijas žurnālists ir tik čakls un atspoguļo Valkas Cāļa notikumus un fotogrāfijas! Tas taču ir tik liels notikums priekš mūsu mazajiem! Daudziem bērniem tā ir debija piedaloties konkursā. Žēl, ka Smiltenē jēriņu piedzimšana un autokross ir svarīgāki pasākumi par mūsu jaunās paaudzes aktivitātēm... Sunītis arī jau citā pasaulē, bet vēl meklējam saimnieku... Žēl, ka tā.....

pirms 4 gadiem, 2014.04.14 21:33

mamma

malacis,es pilnīgi piekrītu...

pirms 4 gadiem, 2014.04.14 23:28

vecmāmiņa

Patiesība ir skarbāka-tas nav konkurss , bet koncerta parodija. Konkursam izvirza labākos bērnus. Lai Valkas pilsēta atsevišķi rīko konkursus bērnudārzos, no kuriem izvirza pāris labākos pārstāvjus novada konkursam. Tad šis pasākums būs adekvāts un atbildīs nosaukumam - konkurss, kurā var dot vairākus titulus, kā agrākos laikos, kad dalībnieku skaits bija 10-15 bērnu. Piekrītu, ka labi dziedošus bērnus ir prieks skatīties, bet 50 dalībnieki ... nu piedodiet! Pasākumam ir jābūt tādam, kas tiešām izceļ labākos. Mēs esam dziedātāju tauta un lai bērnu balstiņas skan! Vēlu visiem jauku pavasari !

pirms 4 gadiem, 2014.04.15 18:53

piekrītu vecmāmiņai

Konkursa nosaukums jau rāda--- mazo vokālistu konkurss. No vokāla tur bija tālu! Gadiem dzirdētas vecas dziesmas. Vai tad jau vairs nezinām nevienu jaunu bērnu dziesmu?! Nebija pārdomāts ne scenārijs, ne dāvanas, ne nominācijas. Bērnus nevar redzēt-- vajadzīgs podests-- gadiem tas ir teikts... neviens jau neklausās. Laikam vadībai idejas beigušās?! Sāciet radoši strādāt!!!

pirms 4 gadiem, 2014.04.16 11:41

`

Piekrītu vecmāmiņai. Bērni nebija redzami, žūrija sēdēja ceturtā rindā. Vai viņi vispār kaut ko tur varēja redzēt? Labi, ka vēl ko dzirdēja. Bērni visu laiku dancoja pa priekšu žūrijai. Zālē bija ļoti liels fona troksnis. Laiks padomāt par nolikuma pārstrādi un pasākuma organizēšanu.

pirms 4 gadiem, 2014.04.17 13:00

era

jā berni bija slikti saredzami-vajadzeja lai iet uz podesta

pirms 4 gadiem, 2014.04.17 14:01

Izglītība