Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pieteikšanās angļu valodas konkursam „VārdZinis 2014”

Vakar, 20. martā, sākās pieteikšanās angļu valodas konkursam „VārdZinis 2014”. Konkurss Latvijā norisinās jau otro gadu, iedvesmojoties no Amerikas Savienotajās Valstīs un citviet pasaulē plaši zināmā vārdu izrunas konkursa Spelling Bee. Konkursa mērķis ir noskaidrot Latvijas vidusskolēnus ar izcilākajām angļu valodas zināšanām, kā arī motivēt jauniešus svešvalodu apguvei un pilnveidei. Konkursam aicināti pieteikties 10.–12. klašu skolēni no visas Latvijas.

Konkursu Latvijā organizē starptautiskais valodu uzņēmums „Skrivanek Baltic” sadarbībā ar Amerikas Savienoto Valstu (ASV), Lielbritānijas un Kanādas vēstniecību Latvijā, Amerikas Tirdzniecības palātu Latvijā, Lielbritānijas Tirdzniecības kameru Latvijā, Latvijas Angļu valodas skolotāju asociāciju, kā arī Rīgas Starptautisko ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolu (RISEBA). Konkurss sniedz iespēju skolēniem pierādīt savas angļu valodas pareizrakstības un pareizrunas zināšanas, sacenšoties ar vienaudžiem, gramatiski un fonētiski precīzi izrunājot angļu valodas vārdus.


Ar detalizētu konkursa aprakstu un nolikumu var iepazīties www.skrivanek.lv/jaunumi. />

Izglītība