Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Radoši un videi draudzīgi

SIA “ZAAO” vides izglītības projekts “Cilvēks vidē” aizrauj tūkstošiem Latvijas skolu skolēnu. To ar savu attieksmi un degsmi, runājot par saviem darbiem, apliecina “Ziemeļlatvijas” uzrunātie “Cilvēks vidē ” noslēguma pasākuma dalībnieki Smiltenes Trīs pakalnu sākumskolā.

“Skatoties pirmsākumus, kad tika rīkoti pirmie šķiroto atkritumu vākšanas konkursi, atceros, cik netīras un piemēslotas bija ceļmalas. Vācot makulatūru, mēs iekritām azartā. Braucām automašīnā un kāds iesaucas, re, kur mētājas pudele. Apstājāmies un paņēmām. Tagad bērni saka, bet nav jau vairs, ko vākt! Tā arī ir, Latvija vārda vistiešākajā nozīmē ir kļuvusi tīrāka. Un tas, ko dara  “ZAAO”, ir ļoti vērtīgs darbs,” “Ziemeļlatvijai” saka Amatas novada Sērmūkšu pamatskolas skolotāja Ilze Cīrule. 


Vairāk lasiet 16. maija 

20140507-1251-galvina.jpg

Izglītība