Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenē viesojas Kaspars Ozoliņš no biedrības“Īsta Mīlestība Gaida” 3

Biedrība “Īsta Mīlestība Gaida” (ĪMG) ir jauniešu organizācija, kas atbalsta ģimeniskās vērtības un iedrošina jauniešus atteikties no dzimumattiecībām līdz laulībām, piedāvājot alternatīvu attiecību veidošanu mūsdienās, kad problēma ir nestabilas ģimenes un bezatbildīgas attiecības. 

“ĪMG” ir 10 gadu pieredze darbā ar jauniešiem Latvijā. Par iemesliem, “kāpēc gaidīt”, stāstīts jau vairākiem tūkstošiem jauniešu.
Pēdējo piecu gadu laikā biedrība ĪMG regulāri strādā ar skolām. Kopumā ir apmeklētas apmēram 100 skolu visā Latvijā, vairākiem tūkstošiem skolnieku vadot lekcijas par attiecīgo tēmu.

Kaspars Ozoliņš runāja ar SCV jauniešiem par tādām vispārcilvēciskām vērtībām kā  nesavtīga mīlestība, uzticība vienam cilvēkam visas dzīves garumā, atbildības uzņemšanās par otru, pašapziņas celšana, paškontrole un pacietība. Daudz tika minēti reāli piemēri no dzīves.


Šāda saruna ar cilvēku, kura pieredze ir saistīta ar tūkstošiem jauniešu visā Latvijā, ar viņu izpratnes par mīlestību un attiecībām izkopšanu, Smiltenes Centra vidusskolā tika organizēta, tuvojoties 14. februārim, ko jaunieši atzīmē, saistot ar mīlestības tēmu. Pēc lekcijas daudzi klausītāji atzina, ka tā bijusi vērtīga, iedvesmojoša un ļoti interesanta. 

Komentāri 3

...;DD

Smiltene nebija īstā vieta kur braukt, jo skatoties no malas tur tas viss sen pa vēlu nāk :( ;DD

pirms 4 gadiem, 2014.02.13 08:33

Dzintars

Varbūt tehnikums, profene. Vidusskolas vēl nav tik traki.

pirms 4 gadiem, 2014.02.15 00:31

Izglītība