Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzņems audzēkņus Smiltenes mūzikas skola 2

Jaunus audzēkņus, sākot no septiņu gadu vecuma, drīz uzņems Smiltenes mūzikas skola.   Konsultācijas un uzņemšana notiks nākamo pirmdien, 31. augustā, (no pulksten 16 līdz 18),  otrdien, 1. septembrī, (no pulksten 12 līdz 14), trešdien, 2. septembrī (no pulksten 14 līdz 18).

Smiltenes mūzikas skolā jaunais mācību gads sāksies 1. septembrī, pulksten 15,  pilsētas kultūras centrā.

Smiltenes mūzikas skola piedāvā apgūt  izglītības programmas kora klasē un instrumentu spēlē. Tie ir: klavieres, vijole, ģitāra, trompete, klarnete, saksofons, flauta, tuba, eifonijs, mežrags un sitamie instrumenti, informē mūzikas skolas direktors Andris Megnis.

Komentāri 2

mammuks

Ieteikums mūzikas skolai - būtu labi jaunākus bērnus iepazīt ar mūzikas instrumentiem rotaļu veidā. Varbūt varētu noorganizēt kādu 4 - 5 g. bērnu grupiņu, kur arī vecāki varētu redzēt, vai bērnam ir interese un dotības uz kādu instrumenta spēli. Tādējādi jau uz 7 gadu vecumu būtu skaidrs kādā novirzienā bērnu sūtīt. Atkristu arī nevajadzīga staigāšana no vienas skolas uz citu.

pirms 3 gadiem, 2015.08.24 16:23

arī mamma

Piekrītu par nodarbībām instrumentu un vispār mūzikas iepazīšanai, arī mums tas noderētu. Visu cieņu pedagogiem, bet citādi nekas nav mainījies kopš padomju laikiem. Gribētos aktīvāku komunikāciju ar medijiem, atvērto durvju dienas, audzēkņu piedalīšanos koncertos, aktīvu sadarbību ar citiem mūziķiem (piemēram , kādreiz bija laba sadarbība ar bigbendu un Lido kori), arī populāriem māksliniekiem. Koncertos uzstājas vieni un tie paši audzēkņi. Bieži vien bērni ar labiem sasniegumiem konkursos pašu mājās uzstāties netiek. Neguliet uz lauriem un esiet atvērti jaunām idejām un darbiem!

pirms 3 gadiem, 2015.08.25 20:12

Izglītība