Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkas/Valgas Uzņēmējdarbības kurss

Valkas/Valgas uzņēmējdarbības kurss norisināsies Valgas novada profesionālās izglītības centrā (Loode 3, Valga; www.vkok.ee) no šī gada 16. oktobra līdz 9. decembrim.

 

Uzņēmējdarbības prasmju attīstības kurss, kura laikā dalībnieki mācīsies uzņēmēja identitāti, darbosies komandās pie savu biznesa ideju attīstīšanas, kā arī prezentēs sava darba progresu ekspertu panelim.

 

Kurss ietver sevī nodarbības par dažādām tēmām pieredzējušu pasniedzēju vadībā, mentoringa sesijas ar ekspertiem un uzņēmējiem, darbu komandās, kā arī biznesa ideju prezentēšanu ekspertu panelim kursa noslēgumā.

 

Piecu labāko komandu dalībniekiem tiks dota iespēja piedalīties nedēļu ilgā uzņēmējdarbības nometnē Kembridžā, Lielbritānijā, 2018. gada sākumā.

 

Piedalīties aicināts ikviens, bet, jo īpaši tie, kuri vēlas attīstīt savas uzņēmējdarbības prasmes un biznesa idejas. Ja Tev ir ideja, kas varētu būt arī bizness, bet trūkst uzņēmējdarbības zināšanu, tad šī programmas ir tieši Tev!

 

Dalība kursā bez maksas

 

Primārā darba valoda paredzēta angļu, taču dalībnieki arī ar minimālām angļu valodas zināšanām noteikti var piedalīties. Grupu darbi, kā arī atsevišķas nodarbības var būt latviešu, igauņu vai krievu valodās.

 

Pirmā tikšanās 16. oktobrī, pl. 16.00 - 18.30, Valgas novada profesionālās izglītības centrā (Loode 3, Valga)

 

Pasākumu īsteno: Igaunijas Izgudrotāju biedrība, Biedrība “CONNECT Latvija”. Atbalsta: Valga County Vocational Training Centre, Latvijas Universitāte, Anglia Ruskin University, Rīgas Ekonomikas augstskola - Stockholm School of Economics in Riga.

 


 


Izglītība