Izglītība: Pievieno savu balsi

Šodien Valkas mākslas un mūzikas skolas piedalīsies Latvijas Kultūras un radošās industrijas izglītības centra organizētajā vienotības akcijā "Iestādi ideju!".

 

Sākotnēji Valkas mākslas skola nebija plānojusi piedalīties šajā akcijā, jo skolā notiek ļoti daudz dažādu aktivitāšu. "Mūs piedalīties uzaicināja Cimzes mūzikas skolas direktors Guntis Freibergs, tāpēc savus plānus mainījām un nolēmām, ka šajā projektā ir jāiesaistās.

 

 

Nav nemaz tik daudz notikumu, kuros Latvijas mākslas skolas vienojas ar mūziķiem. Šī nu ir tā reize, kad mums jādarbojas kopā," pārliecināta mākslas skolas direktore Maruta Stabulniece.

 

 

Akcijas mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību mūzikas un mākslas skolu vietai un nozīmei sabiedrībā, kā arī to audzēkņu un pedagogu radošajam potenciālam, saglabāt spēju neaizmirst senās kultūras vērtības un radīt jaunas melodijas un rakstus.

 

"Aicinām visus interesentus, mākslas un mūzikas cienītājus, klausītājus, atbalstītājus pulcēties ceturtdien, 30. aprīlī, pulksten 15.30 skvērā pie Valkas pilsētas domes uz brīvdabas koncertu - izstādi "Tādi raksti pūriņā"," stāsta J. Cimzes mūzikas skolas direktors Guntis Freibergs.

 

Precīzi pulksten 16.00 Latviju pārskanēs latviešu tautas dziesma "Bēdu, manu lielu bēdu". Savu balsi tur pievienot aicināts ikviens valcēnietis un pilsētas viesis.

Izglītība