J.Cimzes Valkas mūzikas skolā godinās aizvadītā mācību gada veiksmīgākos skolēnus un skolotājus

Šodien plkst.15 J.Cimzes Valkas mūzikas skolas zālē notiks Valkas domes rīkotā pieņemšana Valkas pilsētas izglītības iestāžu veiksmīgākajiem mācībās audzēkņiem, savukārt plkst.17 - viņu skolotājiem, aģentūru LETA informēja Valkas domes Izglītības nodaļas vadītāja Līga Veinberga.

 

Mūzikas skolā plkst.15 svinīgajā pieņemšanā pulcēsies 64 Valkas pamatskolas, ģimnāzijas, mākslas un mūzikas skolu jaunieši, starp kuriem ir mācību izcilnieki, teicamnieki, valsts olimpiāžu uzvarētāji, valstī godalgotu zinātniski pētniecisko darbu izstrādātāji, kā arī valsts un ārvalstu konkursu laureāti.

 

 

Svinīgajā pieņemšanā ar uzrunu audzēkņus sveiks pilsētas domes priekšsēdētāja Unda Ozoliņa un Izglītības nodaļas vadītāja Līga Veinberga, kā arī katram skolēnam izsniegs pateicību naudas vērtībā un linu maisiņus ar Valkas pilsētas simboliku.

 

 

Savukārt jau plkst.17 mūzikas skolā pulcēsies uz svinīgo pieņemšanu trīsdesmit septiņi veiksmīgāko audzēkņu skolotāji no pamatskolas, ģimnāzijas, mākslas un mūzikas skolas, kurus ar uzrunu sveiks pilsētas domes priekšsēdētāja Unda Ozoliņa un Izglītības nodaļas vadītāja Līga Veinberga.

 

 

Visiem skolotajiem tiks izsniegtas pateicības naudas vērtībā, kā arī bijušā Valkas vidusskolas direktora V. Krieviņa grāmata "Mācīšanas un mācīšanās principu rokasgrāmata".

 

Izglītība