Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunajiem māksliniekiem valsts konkursa apbalvojumi

"Esam ļoti lepni, ka mūs apbalvoja ar divām godalgām. Līdz deviņu gadu vecumam Sanda Līva Artemjeva ieguva otro vietu, bet 13 - 15 gadu vecuma grupā Marija Roze ir nopelnījusi godpilno trešo vietu," stāsta skolas direktore Maruta Stabulniece.

Profesionālās ievirzes valsts mākslas skolu konkurss allaž ir gada nozīmīgākais notikums šajā izglītības sistēmā. Šogad tas notika mācību priekšmetā kompozīcija. Jo īpašs prieks, ka konkursa laureātu vidū ir divas Valkas mākslas skolas audzēknes.

Šis konkurss parasti notiek divos posmos. Pirmajā mākslas skolu audzēkņi sacenšas reģionos, bet otrajā pedagogi piedalās kopējā seminārā un uzzina konkursa rezultātus.

Valcēnieši un smiltenieši pavasara brīvlaikā devās uz Valmieras mākslas vidusskolu, kur pulcējās Vidzemes mākslas skolu bērni, lai piedalītos konkursā. Nu tas ir izvērtēts, pedagogi atgriezušies no divu diena semināra Jēkabpilī, turklāt ar lieliskām ziņām par rezultātiem.Plašāk šodienas "Ziemeļlatvijā".

Izglītība