Jaunieši var pieteikties spēlei

Līdz 29. septembrim Latvijas skolu jaunieši, tostar arī Valkas rajona, aicināti pieteikties patriotiskai piedzīvojumu un izaicinājumu spēlei "Jaunie Rīgas sargi".

 

"Lai piedalītos spēlē, līdz septembra beigām jāpiesaka komandas mājas lapā www.jaunierigassargi.lv. Tās sastāvā jābūt trīs puišiem un trīs meitenēm vecumā no 15 līdz 18 gadiem," informē spēles organizatore Marta Romanova.

 

Spēles Valkas rajona kārta risināsies 27. oktobrī.

 

Komandu, kas uzvarēs rajona kārtā, izvirzīs uz reģionu kārtu. Reģiona kārtas uzvarētājkomandu aicinās uz fināla spēlēm, kas notiks nākamā gada maijā kinopilsētā Cinevilla, un tās translēs Latvijas Neatkarīgā televīzija.

 

"Jaunie Rīgas sargi" būs aizraujoša piedzīvojumu spēle brīvā dabā. Tās laikā ikviens jaunietis varēs apgūt iemaņas un prasmes, ar ko ikdienā nodarbojas jaunsargi, papildināt Latvijas vēstures zināšanas, piedalīties sacensībās. To laikā noskaidros ātrākās, precīzākās un saliedētākās komandas.

 

 

No septembra līdz nākamā gada jūnijam spēle četrās kārtās notiks visā Latvijā. Spēles rīkotāji sola, ka uzvarētāju komanda piedalīsies starptautiskā komandas saliedēšanas un piedzīvojumu nometnē kādā no Eiropas valstīm.

Izglītība