Jauniešiem iespēja iesaistīties Starptautiskajā Award programmā

Ceturtdien, 15.aprīlī plkst. 15:00 Valmieras Kultūras centra konferenču zālē notiks Valmieras jaunatnes centra „Vinda" organizētais iepazīšanās seminārs par iespēju Valmieras pilsētas jauniešiem iesaistīties Starptautiskajā Award programmā.

Seminārā klātesošie tiks informēti ne tikai par šo programmu, bet arī par iespēju piedalīties vasaras ekspedīcijas skolā, kas no 26. līdz 31.jūlijam norisināsies Kandavā. Uz tikšanos aicināti skolēni, skolēnu pašpārvalžu dalībnieki un klašu audzinātāji.

Programma Award ir paredzēta jauniešiem vecumā no 14 līdz 25 gadiem un tās darbības galvenais mērķis ir veicināt jaunu prasmju apgūšanu, fiziskās sagatavotības nostiprināšanu, izturības pārbaudi dažādos ceļojumos vai ekspedīcijās, kā arī veicināt jauniešu darbu sabiedrības labā.

Programmas ietvaros par aktīvu darbu katru gadu Award dalībnieki saņem bronzas, sudraba un zelta nozīmītes atbilstoši dalības ilgumam programmā. Tās darbību Latvijā Izglītības un zinātnes ministrijas Valsts jaunatnes iniciatīvu centrs uzsāka īstenot 2006.gadā. Pašlaik programmā ir iesaistījušies vairāk nekā 200 jaunieši no visiem Latvijas novadiem, savukārt pasaulē programmas dalībnieku skaits ir aptuveni 6 miljoni jauniešu.

Izglītība