Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jauno profesionāļu skola - uzzini, ko studēt!

Tuvojoties pavasarim un vasarai, vidusskolēnu prātus arvien vairāk sāk nodarbināt domas par to, kur studēt. Lai palīdzētu viņiem izvēlēties īsto profesiju, augstskolu un sekmētu iesaistīšanos biznesa vidē, jau trešo gadu pēc kārtas studenti no Biznesa augstskolas Turība organizē Jauno profesionāļu skolu. Jaunieši no visas Latvijas tiek aicināti pieteikties šim projektam, kas norisināsies no 10. marta līdz 21. aprīlim Rīgā.

 Lai palīdzētu vidusskolēniem saprast, ko tieši viņi vēlas darīt nākotnē, Jauno profesionāļu skola piedāvās četru nodarbību ciklu, kura ietvaros būs iespēja iepazīt tādas jomas kā sabiedriskās attiecības, uzņēmējdarbība, jurisprudence, tūrisms un viesmīlība.

      Nodarbības vadīs pieredzējuši un savā jomā atzīti profesionāļi, praktiķi un sabiedrībā zināmi cilvēki, kuri ieinteresēs ikvienu vidusskolēnu, atklājot savu pieredzi un stāstu par to, kā sasnieguši izvirzītos mērķus. Projekta ietvaros paredzētas radošās nodarbības jeb work-shopi, dažādi konkursi un aizraujošas ekskursijas uz Latvijas lielākajiem uzņēmumiem, Augstāko tiesu, Rīgas restorāniem, viesnīcām un citviet.

 

      Dalība Jauno profesionāļu skolā ir bez maksas.Labākie absolventi, pēc sekmīgas noslēguma testa nokārtošanas, saņems 30 % atlaidi studijām Biznesa augstskolā Turība pirmajam mācību gadam.

 

      Jauno profesionāļu skola ir interesants un izzinošs piedzīvojums sešu nedēļu garumā. Pieteikties Jauno profesionāļu skolai ir iespējams projekta mājas lapā www.jpskola.lv līdz 4.martam.

            Vairāk par Jauno profesionāļu skolu uzzini www.jpskola.lv un twitter.com/JPSkola

Izglītība