Jauno profesionāļu skola - vērtīgs solis karjeras izvēlē!

Vidusskolēni lielu daļu laika pavada domājot par savas turpmākās karjeras izvēli. Lai palīdzētu viņiem izvēlēties īsto profesiju, augstskolu un sekmētu iesaistīšanos biznesa vidē, jau otro gadu studenti no Biznesa augstskolas Turība organizē Jauno profesionāļu skolu. Jaunieši no visas Latvijas tiek aicināti pieteikties šim projektam, kas norisināsies no 12. marta līdz 16. aprīlim Rīgā, Liepājā, Cēsīs un Jēkabpilī.

Lai palīdzētu skolēniem iejusties īsta studenta ādā, Jauno profesionāļu skola piedāvās sešu nodarbību ciklu, kura ietvaros būs iespēja iepazīt tādas jomas kā sabiedriskās attiecības, uzņēmējdarbība, jurisprudence, tūrisms un viesmīlība.

Nodarbības vadīs pieredzējuši un savā jomā atzīti profesionāļi, praktiķi un sabiedrībā zināmi cilvēki, kuri ieinteresēs ikvienu skolēnu, atklājot savu pieredzi un stāstu par to, kā ir sasnieguši izvirzītos mērķus. Projekta ietvaros paredzētas radošās nodarbības jeb work-shopi, dažādi konkursi un aizraujošas ekskursijas uz Latvijas lielākajiem uzņēmumiem, Augstāko tiesu, Rīgas restorāniem, viesnīcām un citviet.

Dalība Jauno profesionāļu skolā ir bez maksas. Labākie absolventi, pēc noslēguma testa aizpildīšanas, saņems 30 % atlaidi studijām Biznesa augstskolā Turība pirmajam mācību gadam.

Jauno profesionāļu skola ir interesants un izzinošs piedzīvojums sešu nedēļu garumā! Pieteikties Jauno profesionāļu skolai vari mājas lapā www.jpskola.lv līdz 6.martam.

Ja Tu esi jauns, mācies vidusskolā un vēl nevari izlemt, kas nākotnē vēlies kļūt un kādu profesiju apgūt, tad Jauno profesionāļu skola ir domāta tieši Tev! Esi pirmais, kas iejūtas studenta ādā! Tavi klases biedri par to vēl sapņo, bet Tu jau sēdi augstskolas solā!Jauno profesionāļu skolu atbalsta: E-klase, European Hit Radio, Prakse.lv, Coca - Cola HBC Latvia, muzikāli literārais klubs "Četri balti krekli", ALA Hostel, Atlants.lv, ģimenes izklaides centrs Fantasy park, Dailes teātris, LuLu pica, Mammam.lv / tetiem.lv, ēdnīca „Nīke", tipogrāfija "Olderi", Red Bull enerģijas dzēriens, E-skola, Jaunietim.lv, Studentlife.lv.

Izglītība