„Jauno satiksmes dalībnieku foruma” jauno sezonu turpinām Valkā

Jauno satiksmes dalībnieku forums 2011 Vislatvijas sacensību tūre turpinās Valkā 12. maijā plkst. 10:00 Valkas pamatskolā. Piedalīties aicinātas komandas no Valkas, Strenču un Smiltenes novada.

Aicinām bērnus, kas dzimuši 1999., 2000. vai 2001. gadā veidot komandas (komandā  3 meitenes, 3 zēni), aizpildīt pieteikuma anketu un piedalīties šī gada Jauno satiksmes dalībnieku foruma sacensībās 12. maijā plkst 10:00 Valkas pamatskolā. Pieteikties sacensībām iespējams līdz pat sacensību dienai, sūtot pieteikumu Agrim Simulim e-pastu [email protected]

 

Veiksmīgai dalībai sacensībās bērniem ne tikai jāprot veikli braukt ar velosipēdu, bet arī jāpārzina sava braucamrīka uzbūve, apkope un kā to salabot, jāpārzina ceļu satiksmes noteikumi un jāprot sniegt pirmā palīdzība cietušajam. 

 

Visu sacensību dalībnieki saņems atbalstītāju sarūpētās piemiņas balvas, bet uzvarētājus gaida diplomi un praktiskas dāvanas. 

Jau piekto gadu sacensības atbalsta O!Karte, kas ne tikai rūpējas par dāvanām katram foruma dalībniekam, bet arī nodrošina mobilos sakarus. Jauno satiksmes dalībnieku foruma sacensības tiek finansētas no OCTA līdzekļiem, LAMB autoklubs nodrošina iespēju labākajiem piedalīties Eiropas sacensībās Parīzē, savukārt "If apdrošināšana" rūpējas par sacensību apdrošināšanu.  

 

Par pārējo Latvijas reģionālo sacensību norises laikiem un vietām informāciju var atrast CSDD mājas lapā - www.csdd.lv, sadaļā „Sabiedriskās aktivitātes". Turpat pieejams arī sacensību nolikums, vērtēšanas kārtība un pieteikuma anketa, informāciju var iegūt arī zvanot un rakstot CSDD Sabiedrisko attiecību speciālistei Valdai Kjasperei (tālr.: 67025730; e-pasts: [email protected]) vai [email protected].

 

Visā Latvijā sacensības notiek no 18. aprīļa līdz 25. maijam.  

Turpmāko sacensību kalendārs:

12. maijs - Valka

13. maijs - Limbaži

16. maijs - Ventspils

17. maijs - Rīga

18. maijs - Jūrmala un Ogre

19. maijs - Ludza

20. maijs - Rēzekne

22. maijs - Jelgava

23. maijs - Valmiera

24. maijs - Bauska

25. maijs - Tukums  

Izglītība