Jauno satiksmes dalībnieku forums sākas jau 15. aprīlī

„Ceļu satiksmes drošības direkcija" un „Mārketinga Projektu aģentūra Fortius" aicina piedalīties interesantās velosipēdistu sacensībās bērniem vecumā no 10 līdz 12 gadiem „Latvijas jauno satiksmes dalībnieku forums 2010".

Sacensības notiek jau septiņpadsmito gadu ar mērķi paaugstināt bērnu izglītības līmeni un nodrošināt kvalitatīvu izglītību velosipēda vadītājiem, samazinot ceļu satiksmes negadījumu skaitu, kuros tiek ievainoti vai bojā iet bērni.

Īpaši aktuāli tas ir šobrīd, tuvojoties vasarai - velosipēdistu sezonai! „Jauno satiksmes dalībnieku forums" ir veids, kā palīdzēt bērniem ar interesantām metodēm iemācīties ceļu satiksmes drošības pamatprincipus - gūt zināšanas satiksmes noteikumos, pilnveidot praktiskās iemaņas braukšanā ar velosipēdu, pirmās palīdzības sniegšanā cietušajiem un velosipēda tehniskā stāvokļa novērtēšanā.

Pirmās kārtas sacensības norisinās no aprīļa vidus līdz maija beigām visos Latvijas novados un lielākajās pilsētās (Rīgā, Jūrmalā, Jelgavā, Liepājā, Ventspilī, Rēzeknē un Daugavpilī).

Sacensību pamatnosacījumi:

o komandā jābūt 6 dalībniekiem (3 meitenes un 3 zēni, kuri dzimuši 1998., 1999. vai 2000. gadā); o komandai jābūt vienam atbildīgajam (skolotājam).

Sacensību otrā kārta - Latvijas sacensības norisinās 4. un 5. jūnijā RTU Sporta un atpūtas bāzē "Ronīši", uz kurām dodas pirmās kārtas uzvarētāji.

Savukārt Latvijas sacensību uzvarētāji dodas uz Eiropas sacensībām, kas šogad no 24. līdz 27. septembrim norisināsies Skopjē (Maķedonijā)!!!

2009. gads Latvijas izlasei Somijā bija ļoti veiksmīgs - 1. vieta starp 22 Eiropas valstu komandām.

Balvas un dāvanas! Visu sacensību dalībnieki saņems atbalstītāju sarūpētās piemiņas balvas, uzvarētājus gaida diplomi un stilīgas dāvanas. Jau ceturto gadu sacensības atbalsta Latvijas Mobilais Telefons. Fināla uzvarētāji dosies uz sacensībām Maķedonijā!!!

Sīkāku informāciju, sacensību nolikumu un grafiku atradīsiet www.csdd.lv sadaļā Sabiedriskās aktivitātes. Informācijas tālrunis: 67025730 vai 63480572.

 

Sekojiet līdzi informācijai par sacensību norisi savā pilsētā / novadā!

Izglītība