Karjeras nedēļā notiks Absolventu stundas

Karjeras nedēļas laikā, 30. novembrī, Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā (VPĢ) no plkst. 14:00 Valmieras skolu jauniešiem būs iespēja gūt pieredzi Absolventu stundās. Nodarbībās skolēniem būs iespēja tikties ar Valmieras pilsētas skolu absolventiem, dažādu profesiju pārstāvjiem un noskaidrot viņu dzīves ceļu, pieredzi profesijas izvēlē un profesijas specifiku.

Stundas vadīs BMX treneris, Valmieras pilsētas pašvaldības domes deputāts Ivo Lakučs, ekonomists, 11. Saeimas deputāts Jānis Upenieks, uzņēmējs, 11. Saeimas deputāts Romāns Naudiņš, Nacionālā teātra aktieris Normunds Bērzs, bioloģijas doktore Karīna Siliņa un daudzi citi pazīstami un savās nozarēs veiksmīgi cilvēki.

Absolventu stundu mērķis ir palīdzēt skolēniem izprast profesijas un nozares darba tirgū. Uz šīm nodarbībām jaunieši var pieteikties VPĢ mājas lapā www.vpg.edu.lv

Karjeras nedēļa ir Valsts izglītības attīstības aģentūras Euroguidance programma, kas šogad tiks īstenota Liepājā, Ventspilī, Rēzeknē, Daugavpilī un Valmierā sadarbībā ar šo pilsētu pašvaldībām un izglītības pārvaldēm.

Izglītība