Katram sava “odziņa”

Smiltenes pilsētas popielas uzvarētāji jūtas lieliski un ir enerģijas pārpilni, jo neatminas, kad vēl pirmo vietu šajā pasākumā būtu ieguvuši Smiltenes tehnikuma audzēkņi.

 

 

"Interesanti priekšnesumi, dažas idejas no popielas dalībniekiem varētu pārņemt, gatavojoties nākamā gada pasākumam," spriež Smiltenes ģimnāzijas 11. klases skolniece Kristīne Ruka.

 

Pēc ģimnāzijas skolnieces domām, priekšnesumi bija ļoti dažādi un katrs ar savu "odziņu".Popielā tika izpildīti desmit priekšnesumi, kuros bija pārstāvētas pašmāju un ārzemju "zvaigznes". Pasākuma organizatori ir Smiltenes jauniešu dome, kuras pārstāvji pasākumu vadīja, interpretējot koncertuzvedumu "Smiltenes noslēpums".

 

 

"Parauj" līdzi publiku"Ar draugiem satikāmies iepriekšējā vakarā un izdomājām, ka vajadzētu izveidot interesantu priekšnesumu, kas spētu "paraut" līdzi publiku. Šķiet, mums tas izdevās," pēc priekšnesuma spriež Jānis Skudriņš.

 

Jāņa draugu kompānija uzstājās ar priekšnesumu "Nauris un Co". Kaut arī dziesmas izpildītājs, valoda un vārdu nozīme nebija zināma, atraktīvais puišu sniegums izpelnījās lielas ovācijas.

 

 

Vērtē divās grupāsŽūrija, kurā bija pārstāvji no Smiltenes ģimnāzijas, tehnikuma un kultūras centra, priekšnesumus vērtēja divās vecuma grupās.

 

"Ļoti patīkami pārsteidza Palsmanes skolēnu kvalitatīvais sniegums," saka jauniešu lietu koordinatore Smiltenes pilsētas domē Aurika Zīvere.

 

Jaunāko dalībnieku grupā uzvarēja palsmanieši, kuri izpildīja grupas "Credo" dziesmu, 2. Smiltenes Trīs pakalnu pamatskolas skolēni ar grupu "Cosmos", 3. Trīs pakalnu pamatskolas skolēni ar dziesmu no mūzikla "Mulenrūža".

 

Jauniešu grupā 1. vietā Smiltenes tehnikuma audzēkņi ar dziesmu no filmas "Alvins un burunduki", 2. Smiltenes Centra vidusskolas skolēni ar grupu "Tranzīts", bet trešo vietu dalīja "Nauris un Co" ar Palsmanes "Mildiņu un Skaidrīti".

 

"Lieliski! Nezinu, kad vēl pirmo vietu būtu ieguvuši tehnikuma audzēkņi," priecājas 1. vietas ieguvēji. Uzvarētāji neslēpj izbrīnu, jo bija pārliecināti, ka uzvarēs vietējie jaunieši, bet tas viņu prieku par augsto vērtējumu nemazina.

Izglītība