Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Konkurss „Erudīts” Valkas ģimnāzijā – jau septīto reizi

Šajā, 2011./2012., mācību gadā jau septīto reizi Valkas ģimnāzijā tiek rīkots zināšanu un prasmju konkurss „Erudīts", kurā piedalās visi skolēni un konkursa gatavošanā tiek iesaistīti visi pedagogi, pat skolas tehniskie darbinieki.

Konkursa veidošanas pirmsākumos uzdevumos liela vērība tika likta uz konkrētu zināšanu pārbaudi tādās jomās kā valodas, sports, kultūra, matemātika u.c.

Gatavojoties skolas 90.gadu jubilejai, konkursā zināšanu pārbaude un praktiski veicamie uzdevumi tika veidoti par tēmu „Skola". Pagājušajā mācību gadā skolēni veica interesantus uzdevumus par tēmu „Latvija var!", kur skolēni piedāvāja savas idejas un skatījumu Latvijas ekonomikā, tūrismā, mākslā, sportā.

Katras klases/komandas darbs ir vērtēts dažādi - ar punktiem, nosakot nominācijas, un konkursa uzvarētāji saņēma balvas - svētku pusdienas, klases ekskursiju.

Šogad 28.martā (plkst. 9:00 - 13:00) notiks skolas konkurss „Erudīts". Tas plānots ar stratēģisko spēļu elementu un komandu saliedēšanas uzdevumiem „Mūsdienīgu vadītāju un komandas treniņu.". Šo treniņu mērķis ir attīstīt un nostiprināt sadarbības principus, kas nodrošina efektīvu komunikāciju un sekmē komandas darbu, pilnveidot vadīšanas, plānošanas un citas veiksmīgam komandas darbam nozīmīgās kompetences.

Konkursu nodrošina Valkas ģimnāzijas skolotāji, kuri paši veica un mācījās konkursā paredzētos uzdevumus, un komandas treniņu vadītājs Mareks Dombrovskis (treneris, specializējies dažādas sarežģītības pakāpes komandas treniņu vadīšanā, komandas veidošanā un saliedēšanā, koučs ar Starptautiski atzītu diplomu).

Konkursā piedalās visu klašu komandas (katrā 5 - 7 cilvēki). Komandai nepieciešamie materiāli konkursā - rakstāmais, ērts apģērbs, griba darboties.

Konkursa „Erudīts" norise:

 9:00 Ievada posms (piedalās visi skolēni un skolotāji)

 9:40 - 12:10 Nodarbības: 1.„Uzticības darbnīca", 2.„Sadarbības un komunikācijas darbnīca", 3.„Mērķu darbnīca".

 12:20 Nobeiguma posms

Komandu mājas uzdevums - izveidot komandas vizītkarti: norādīta klase, komandas nosaukums, A4 lapa. Nodot līdz piektdienai, 23.03. (mācību pārzinei).

Izglītība