Kosmētiskais remonts Grundzāles pamatskolas internātā

Tuvojoties jaunajam mācību gadam, Grundzāles pamatskolā izremontētas vairākas klases un dušas telpas, krāsotas sienas, ieklāts linolejs un nomainītas lampas. Tomēr lielākais gandarījums ir par kosmētisko remontu pamatskolas internātā.

 

Viesojoties Grundzāles pamatskolā, jūtama krāsas smarža, kas liecina par remontdarbiem. Skolas direktore Valda Elstiņa ar prieku izrāda klases, kas tagad ir daudz košākos un siltākos toņos. Arī dušas telpas vairs nelīdzinās tām nolietojušajām, ko skolēni izmantoja pagājušajā mācību gadā. "Skola ar katru gadu kļūst aizvien skaistāka, tomēr skolēnu skaits tajā sarūk," noteic direktore.

 

Grundzāles pamatskolā par tradīciju ir kļuvis vērienīgs remonts pirmklasnieku kabinetā. Uzsākot savas skolas gaitas, pirmīši klasi ieraudzīs gaišās krāsās un ar jaunām mēbelēm.V. Elstiņa ļoti cer, ka 1. septembrī pirmās klases solā sēdēs vismaz astoņi bērni, jo citādi nemaz nevar nokomplektēt klasi. Līdz šim Grundzāles pamatskolā nav nācies apvienot nevienu klasi.

 

8. klases skolniece Linda Kangro priecājas, izdzirdot par izremontētajām telpām, jo, atrodoties skolā, viņa jutīšoties mājīgāk. "Skolai noteikti vajadzēja kosmētisko remontu, lai kāds apmetuma gabals neuzkrīt uz galvas," ironizējot saka meitene.

 

Kaut arī Linda vēl nav bijusi skolā, viņa priecājas, ka dušas telpas ir izremontētas, jo pirms tam tās izskatījušās briesmīgi. "Tualetes varētu būt nedaudz labākas, piemēram, zēnu tualetē ir lielāks spogulis nekā meiteņu. Bieži vien trūkst ziepes un papīrs," stāsta skolniece.

 

Atsākot mācības, vislielākais pārsteigums būs bērniem, kuri darbadienās apmetušies skolas internātā. Tur visās telpās veikts kosmētiskais remonts, kā arī iegādāti jauni skapīši. Sākotnēji internātā izremontēja otrā stāva istabas, bet, ieekonomējot līdzekļus, pašlaik strādnieki remontē pirmo stāvu. Skolas direktore pastāstīja, ka nākotnē internātā plānots izveidot dušas telpas un tualetes. Jāpiebilst, ka pagaidām tur ir sausās tualetes un dušas atrodas vienīgi skolā.

Izglītība