Krievu valodas nedēļa Valkas pamatskolā

No 8.līdz 12.februārim Valkas pamatskolā ir krievu valodas nedēļa.

* Trešdien, 10.februārī skolas pagalmā notika Meteņdienas un Masļeņicas pasākums. Tam gatavojoties, bērni izvērtēja savus labos darbus un neveiksmes. Bērni uz lapiņām uzrakstīja īpašības, no kurām gribētu atbrīvoties un sadedzināja tās ugunskurā. Bija arī kopīga pankūku ēšana un rotaļas.

* Ceturtdien, 11. februārī 9.klašu skolēniem bija olimpiāde „Ievērojamākie cilvēki Krievijā", bet 6.klašu skolēniem - zīmējumu konkurss „Es zinu, kas esi - Masļeņica".

Noslēdzies skatuves runas konkurss. Seši dalībnieki - Emīls Zīriņš, Toms Kristiāns Podjakuniks, Zanda Esmeralda Markova, Gundars Magone, Laura Stumpe un Alise Ozola pārstāvēs skolu novada konkursā 18.februārī.

11.februārī pie sākumskolas skolēniem viesojās mūziķis Didzis Rijnieks. Piektdien, 12.februārī skolā būs Valentīndienas pasākums: starpbrīžos - jautras atrakcijas un rotaļas, vakarā - disenīte. Taču pirms tam - sen gaidītais pasākums „Vai esi gudrāks par piektklasnieku". Sestdien, 13.februārī piedalīsimies Express Publishing lugu festivālā Rīgā.

Šajā nedēļā 9.klašu skolēni piedalījās novada Latvijas un pasaules vēstures olimpiādē un matemātikas olimpiādē. Ikdienas darbā izmantojam alternatīvās darba metodes, piemēram, 9.klašu skolēni apmeklē izglītojošus un audzinošus tiesas procesus Valkas tiesā.

Izglītība