Lai paveiktu daudz, nav jābūt lielam

Emociju pārpilni no pārsteigumu pilnās ekskursijas Tērvetē mājās atgriezušies Smiltenes Trīs pakalnu pamatskolas pirmklasnieki ar audzinātājām. Tērvetē sastapās konkursa "Mūsu mazais pārgājiens" laureāti un uzvarētāji.

 

Pirmklasniece Karīna Brence ir sajūsmā par garo braucienu, jo meitenei šī bijusi pirmā kopīgā ekskursija ar draugiem. Sasniedzot galamērķi - Tērveti - Karīnu visvairāk sajūsmināja mūziķi, kuri teju 700 konkursa dalībniekiem veltīja koncertu.

 

Zemkopības ministrijas rīkotājā konkursā pavisam pieteicās 165 kolektīvi no visas Latvijas, tomēr labāko vidū iekļuva Trīs pakalnu pamatskolas 1. a, b un c klase.

 

Tērvetes dabas parkā bērniem bija plaši izzinoša programma. Pirmīšus sagaidīja rūķi, kuri tos izvadāja pa Pasaku un Rūķu taku. Lustīga darbošanās notika radošajās darbnīcās. Dalībniekus priecēja grupa "Gain Fast", par ko sajūsmā bija smiltenieši.

 

Pirmklasnieku audzinātājas atklāja, ka daudziem bērniem šis bija pirmais tālais brauciens. Ar to viss gan nebeidzās, jo mazie pirmklasnieki 1. - 4. klašu grupā ir izcīnījuši 3. vietu, balvā saņemot 250 latu vērtībā atmaksātus transporta izdevumi vienas dienas ekskursijai.

 

"Nebūt nav jābūt lielam, lai paveiktu daudz," uzslavējot arī pirmīšu audzinātājas, saka direktores vietniece izglītības jomā Inga Jurciņa.

Izglītība