Lai studētu, Rīgu nevajag 6

Lai studētu, vairs nav obligāti jābrauc uz Rīgu. To var darīt arī tepat Valkā - Latvijas Universitātes Valkas filiālē. Kā uzskata Latvijas Universitātes Valkas filiāles lietvede Laila Ontensone, ieguvums būs tas, ka students atradīsies tuvu mājām, turklāt iegūs kvalitatīvu izglītību.

 

L.Ontensone stāsta, ka filiālē iespējams apgūt sociālā un pirmsskolas pedagogu, ekonomikas, pedagoģijas un māszinību bakalaura studiju programmas, kā arī vadības zinību maģistra programmu.

 

"Pašlaik Universitātes filiālē otro mācību gadu turpina medicīnas māsas, kas papildina savas zināšanas attiecīgās profesijas augstākajā līmenī.

 

 

Pēc studiju beigšanas viņas būs ieguvušas medicīnu zinātņu bakalaura grādu. Tā kā tās ir pilna laika studijas, šo programmu apguvējiem arī šogad konkursa kārtībā, ievērojot rezultātus iestājpārbaudījumos, būs iespēja mācīties par valsts budžeta līdzekļiem,"stāsta L. Ontensone.

 

Pārējās ir nepilna laika studiju programmas, tās var apgūt gan klātienē, gan neklētienē. Mācības turpina arī pedagoģijas bakalaura programmas studenti 2. un 3. kursā.

 

Maģistra grādu sociālajās zinātnēs Universitātes Valkas filiālē var iegūt jau kopš 2004. gada. To var iegūt, studējot vadības maģistra programmu.

 

"Jāpiebilst, ka interesentu skaits, kuri vēlas pie mums studēt, palielinājies ne tikai mūsu, bet arī mūsu kaimiņrajonos. Arvien vairāk cilvēku vēlas studēt programmas ar ievirzi starptautiskajā biznesā un ekonomikā," saka L. Ontensone.

 

Pieteikšanās jaunajam mācību gadam sākusies no 30. jūnija.

Komentāri 6

aaa

Lai studētu Rīgu nevajag, bet lai atrastu darbu un sāktu dibināt biznesa kontaktus, jāstudē Rīgā.Un to vislabāk darīt studiju laikā.

pirms 12 gadiem, 2008.07.15 15:08

kaija

Kas tās par studiju programmām. Vai tad ar tādām specialitātēm Valkā var darbu dabūt? Tikai Rīga un nekas cits.

pirms 12 gadiem, 2008.07.15 18:43

Līga

ar virsrakstu laikam bija domāts, ka tagad strādājošiem, kuri tomēr vēlas iegūt augstāko izglītību ir lieliska iespēja to iegūt tepat Valkā!! Tā kā aaa vai kaija var droši doties uz Rīgu, e palikšu tepat :)

pirms 12 gadiem, 2008.07.16 08:16

iza

Jā, ja vajag tikai papīru, tad to var dabūt šeit. Ja grib zināšanas, tad tomēr Rīga jāizvēlās.

pirms 12 gadiem, 2008.07.16 13:54

valcenietis

Šī ir tikai naudas maksāšanas vieta un lieta , ka jāiet uz lekcijām , bet ne zināšanas.Vienkārši papīra pēc.

pirms 12 gadiem, 2008.07.17 12:30

anoniims

ko jūs visi telojat gudrīšus.....kaitina ka tēlo no sevis baigi gudrooos....

tur ir vienkāši teikts ka lai studeeetu nevajag braukt uz Rīgu,bet var macities VAlkā.....

pirms 12 gadiem, 2008.07.22 14:43

Izglītība