Latvisko tradīciju vasaras skola „Senču balss” aicina bērnus un jauniešus ceļot laikā!

Latvisko tradīciju vasaras skola, kura notiks Pāvilostas novada „Lejās" no 2010.gada 1. augusta līdz 7.augustam aicina bērnus un jauniešus vecumā no 8 līdz 13 gadiem izbaudīt lauku sadzīvi, dabas tuvumu un latviskās tradīcijas visa gada garumā vienas nedēļas laikā!

Visā vasaras skolas laikā dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar latviskajām tradīcijām visa gada garumā, iepazīties ar to, kā senāk Latvijā svinēti svētki, pagatavot savām rokām ikdienā derīgas lietas, iepazīties ar dabas veltēm, kuras mežā un laukā var atrast, lai atrisinātu kādu savu medicīnisku problēmu vai, lai padarītu sevi skaistāku. Vasaras skolas laikā būs iespēja iemācīties slaukt kazu, gatavot sviestu, krējumu, sieru, izgatavot māla traukus, koka priekšmetus, uzpīt savu groziņu un pagatavot kādu sadzīvē derīgu metāla priekšmetu.

Katru dienu vasaras skolas dalībnieki iepazīsies arī ar latviešu autora A.Pumpura eposa „Lāčplēsis" varoņiem un viņu gaitām. Ciemos pie vasaras skolas dalībniekiem viesosies Latvijā populāri tradīciju sargātāji un kopēji.

Vasaras skola „Senču balss" Pāvilostas novada „Lejās" notiks otro gadu. Tā sola eaizmirstamu vasaru un daudz jaunu draugu. Vasaras skolā piedalīsies 40-60 bērni no visas Latvijas un ārvalstīm.

Sīkākai informācijai lūdzam sazināties ar Ināru Roziņu pa tālruni +371 25984069 vai e-pastu [email protected]; [email protected] vai [email protected].  

Izglītība