Lielveikalu plauktos nonāks mazpulku audzētās bietes

No trešdienas, 29.septembra „Maxima" veikalu tīklā tiks uzsākta „Latvijas Mazpulku" izaudzēto biešu tirdzniecība. Čaklo mazpulcēnu izaudzēto biešu prezentācijā mediju pārstāvjiem 29.septembrī pulksten 14.00 „Maxima XXX" lielveikalā Rīgā, K. Ulmaņa gatvē 88a piedalīsies arī zemkopības ministrs Jānis Dūklavs.

„Mazpulku biešu" prezentācijas pasākumā būs iespēja uzzināt, kāda raža šogad padevusies mazpulcēniem un kā veidojusies sadarbība, kuras rezultātā bērnu izaudzētie dārzeņi nonākuši veikalu plauktos.

Mazpulku izaudzētā produkcija „Maxima" lielveikalos pirmo reizi ienāca pērn, kad pircējiem bija iespēja iegādāties bērnu un jauniešu audzētos kartupeļus, savukārt šogad „Maxima" veikalu dārzeņu stendus piepildīs „Mazpulku bietes".

„Latvijas mazpulki vēlreiz ir pierādījuši, cik daudz var sasniegt ar uzcītīgu darbu un neatlaidību, tādēļ ir liels prieks, ka arī šogad varēsim sniegt savu ieguldījumu mazpulku bērnu un jauniešu pieredzes bagātināšanā," saka „Maxima Latvija" preses sekretārs Ivars Andiņš.

Sadarbība starp Latvijas mazpulku organizāciju, zemnieku saimniecību „Ezerkauliņi" un Zemkopības ministriju norisinās jau piekto gadu. Līdz šim mazpulcēni apguvuši kāpostu, burkānu, sīpolu un kartupeļu audzēšanu.

Izglītība