Mākslas un mūzikas skolas iesaistīsies vienotā akcijā

Kultūras un radošās industrijas izglītības centrs aicina visas Latvijas profesionālās mūzikas un mākslas skolas iesaistīties vienotā akcijā "Iestādi ideju", kuras mērķis ir vērst sabiedrības uzmanību mākslas un mūzikas skolu vienotību, spēku un radošo potenciālu. Akcijā iesaistīsies arī smiltenieši.

 

Smiltenes mākslas skolas skolotāja Vineta Balode paskaidro, ka Kultūras un radošās industrijas izglītības centra rīkotajā akcijā katra skola pieteiks sevi ar individuālu programmu. Dažādiem koncertiem, izstādēm, radošajām darbnīcām vai mākslas akcijām. Akcijas dalībnieki - audzēkņi, pedagogi, vecāki un citi interesenti - 30. aprīlī pulksten 16.00 dažādos Latvijas reģionos kopīgi atskaņos latviešu tautas dziesmu "Bēdu manu, lielu bēdu", kas simboliski apliecinās kultūrizglītības skolu identitāti un vienotību.

 

"Mēs akcijas "Iestādi ideju" ietvaros 30. aprīlī aicinām bērnus un jauniešus uz pasākumu "Pakāpies kalnā, uzkāp kalnā!" Smiltenes mākslas skolā. Mūsu skola atrodas uz viena no trim pilsētas pakalniem un šim aicinājumam ir dziļi simboliska nozīme. Iegūstot priekšstatu par mākslas skolas mācību procesu un sadzīvi, iespējams, uzkāpt līdz mākslas izglītības virsotnei palīdzēs šis pirmais kāpiens līdz mazajai mākslas skoliņai tepat savā Smiltenē," stāsta V. Balode.

 

Atvērto durvju pēcpusdienā no pulksten 16.00 līdz 19.30 bērni, viņu vecāki un interesenti Smiltenes mākslas skolā Vaļņu ielā 2 varēs apskatīt audzēkņu darbu izstādi, piedalīties pedagogu un skolas audzēkņu vadītajās radošajās darbnīcās un ierakstīt savu ideju vai vēlējumu kopējā "Ideju lādē".

Izglītība