Mammadaba skolotājiem dāvā bezmaksas ieeju atpūtas objektos

Skolotāju dienā, 2.oktobrī, Mammadaba un a/s „Latvijas valsts meži" aicina skolotājus bez maksas apciemot Mammadaba atpūtas objektus, kuros tiek īstenota vides izglītības programma „Izzini mežu" - Tērvetes dabas parku, Vijciema čiekurkalti, Kalsnavas arborētumu un Jaunmoku pili.

 

Lai sniegtu praktisku ieskatu a/s „Latvijas valsts meži" īstenotās vides izglītības programmas „Izzini mežu" darbībā, iepriekš piesakoties, skolotāji tiek aicināti savos īpašajos Skolotāju dienas svētkos bez maksas apciemot Mammadaba atpūtas objektus - Tērvetes dabas parku, Vijciema čiekurkalti, Kalsnavas arborētumu un Jaunmoku pili.

 

Tērvetes dabas parkā skolotāji tiks iepazīstināti ar jauno informācijas-mācību  centru un tā iespējām - nodarbību, vides spēļu, mācību taku un vides radošo darbnīcu piedāvājumu skolām. Pedagogi varēs noskaidrot, kas ir vides izglītības programma „Izzini mežu" un ko tā skolām piedāvā, kā arī kopā ar vides izglītības speciālistiem doties dabas parka takās, lai paši pārbaudītu, kā programma tiek īstenota praksē.

 

Savukārt Jaunmoku pilī pedagogus sagaidīs Jaunmoku Zīmes centra speciālisti, kas piedāvās vēl neredzētā veidā izmēģināt, kā veidojas Zīmes, ar kurām cilvēki bieži vien identificē sevi, savu ģimeni vai tautu. Skolotājiem būs arī iespēja iepazīties ar pavisam jaunu projektu par zāļu tējām, kā arī pašiem tās degustēt.

 

Vijciema čiekurkaltē un Kalsnavas arborētumā skolotājus sagaidīs vides izziņas programmas „Izzini mežu" speciālisti, kas piedāvās izglītojošas un atraktīvas ekskursijas.

 

Skolotāju iepriekšēja pieteikšanās ekskursijā kādā no minētajiem Mammadaba objektiem notiek līdz 28.septembrim (ieskaitot), zvanot uz norādītajiem tālruņiem:

Tērvetes dabas parks: 63726212

Vijciema čiekurkalte: 26478620

Jaunmoku pils: 63107125; 26187442Kalsnavas arborētums: 29233063; 27841099

„Izzini mežu" ir vides izglītības programma, kas balstās uz praktisko zināšanu, pieredzes un iemaņu gūšanu, cilvēkiem esot tiešā saskarē ar mežu, apkārtējo vidi. Programmu „Izzini mežu"  no 2005. gada Latvijā īsteno AS „Latvijas valsts meži", sadarbojoties ar IZM Valsts izglītības satura centru, un tā tiek veidota saskaņā ar Starptautiskā Vides izglītības fonda programmu "Learning about Forest", kas kopš 1997. gada jau darbojas vairāk nekā 15 pasaules valstīs.

Izglītība