Meklē viesģimenes 18 studentiem 6

Varbūt Tev ir interese par citām kultūrām un vēlme kontaktēties ar cilvēkiem no dažādām pasaules valstīm, bet pats dažādu apstākļu dēl nevari doties apmaiņas gadā? Nebēdā!

Skolēnu apmaiņas programma YFU Latvija piedāvā Tev savā ģimenē uzņemt 15-18 gadus vecu apmaiņas studentu/ti no citas valsts, kas savā veidā arī liks justies kā nokļuvušam citā zemē.

Tavai ģimenei būs iespēja ne tikai uzzināt par jaunā ģimenes locekļa zemi un kultūru, bet arī iepriecināt skolēnu apmaiņas programmas dalībnieku iepazīstinot viņu ar Latviju un tās tradīcijām. Iespējams, pateicoties Tev, uz pasaules būs par vienu cilvēku vairāk, kas runā latviski. Tiek meklētas arī krievvalodīgas ģimenes!

Jau augusta beigās Latvijā ieradīsies 18 skolēni no Vācijas, Taizemes un Austrijas. Šobrīd aktīvi notiek viesģimeņu meklēšana šiem burvīgajiem jauniešiem, tāpēc, ja Tava ģimene vēlētos uzņemt kādu no šiem skolēniem pie sevis - PIESAKIES!

Ieguvēji, protams, būs arī pašas viesģimenes un viņu bērni, jo viņiem būs iespēja uzlabot savas svešvalodu zināšanas, nodibināt kontaktus un iegūt sev jaunus draugus, kuri pēc kopā nodzīvotiem 11 mēnešiem kļūs par īstu māsu vai brāli. Viesģimenei jārēķinās, ka viesskolēns ēd kopā ar ģimeni un dzīvo Jūsu mājā/dzīvoklī, bet pārējiem izdevumiem (transports, skolas izdevumi, apģērbs, telefons utt.) naudu viņiem sūta īstie vecāki.

e-pasts: [email protected], [email protected] Telefons: 67212025

Komentāri 6

izliekat bildes

hamburger rijejas lai panem kads cits.


un ko tie istie vecaki, esanai nevar sutit?

vai piemaksat?

atradusi mulkus. barot par velti, kad taja pat austrija sanem nedela tik cik mums menesi jaruka ar liku muguru.

pirms 8 gadiem, 2012.08.02 12:10

iii.

..Ta uzturēšana arī taču maksā...Ēšana šeit nav no lētākajām...Un arī , kā jaunietis ir pieradis ēst, un dzīvot... To nemaz katrs nevar atļauties...

pirms 8 gadiem, 2012.08.02 13:42

Beka

Ko varat ņemties!??Jums tak neviens neliek ņemt tos bērnus!

pirms 8 gadiem, 2012.08.02 18:57

IDEJA

Varbūt, ka kāds vēlas paņemt un barot manus bērnus. Visu pārējo es viņiem došu. Jūs tikai brokastis, pusdienas, launagu un vakariņas.

pirms 8 gadiem, 2012.08.03 00:08

?

Nesaprotu -vai tiešām visi raksti jāļauj komentēt, jo ko dod komentāri šādam informatīvam paziņojumam. Skumji, ka sabiedrība(komentētāji) tik ļoti degradējas, ka baudu sagādā kaut kas pretīgi pateikts.

pirms 8 gadiem, 2012.08.03 07:53

Indra

Piekrītu ?, vai tiešām nevar nobloķēt komentēšanu, vai tiešām latvieši ir tik pataloģiski idioti, ka, ja nevēlies neņem, ko izgāz žulti uz bērniem, kas vēlas citu valsts kultūru iepazīt...NOŽĒLOJAMI!

pirms 8 gadiem, 2012.08.03 10:34

Izglītība