Nākamnedēļ Valkas ģimnāzija atvērta vecākiem

Nākamā nedēļa Valkas ģimnāzijā aizritēs kā Vecāku nedēļa. Tās laikā būs iespējams katru dienu piedalīties un vērot mācību stundu darbu, kā arī izmēģināt spēkus erudītu konkursā un piedalīties jautrajā stafetē.

 

Par Vecāku nedēļas aktivitātēm un norisēm kārtējā tikšanās reizē sprieda ģimnāzijas vecāku komiteja, kurā darbojas 15 vecāki. Nolemts, ka ceturtdien, 24. aprīlī, ģimnāzijā būs vecākiem īpaši veltīta diena ar konkursiem un skolas pašdarbības kolektīvu priekšnesumiem.

 

Ģimnāzijas direktores vietniece Una Veinberga cer, ka vecāki izmantos šo iespēju un apmeklēs stundas un viņiem domātos pasākumus.

 

"Lai vērotu stundas, īpaša pieteikšanās nav vajadzīga, tikai jāievēro stundu saraksts," norāda U. Veinberga. Vecāki katru rītu no pulksten 8.00 līdz 9.00 varēs arī pieteikties uz sarunu pie mācību priekšmetu skolotājiem, iepriekš piezvanot skolas sekretārei. Ģimnāzijā no rīta stunda parasti veltīta konsultācijām, un to varēs izmantot arī vecāki.

 

 

Ceturtdien, 24. aprīlī, pulksten 18.00 vecāki aicināti uz pasākumu, kuram viena daļa būs ar intelektuālu, bet otra - ar sportisku ievirzi. Vecākiem būs organizēts ģimnāzijā populārais konkurss "Erudīts". Konkursā piedalīsies arī skolēnu un pilsētas domes komanda.

 

"Dalībniekiem būs jāatbild uz jautājumiem no visām zinātnēm," brīdina U. Veinberga. Starp konkursa kārtām skolas pašdarbības kolektīvi sniegs priekšnesumus.

 

Pēc prātu izvingrināšanas sekos kāju un roku vingrināšana. Vecākiem būs iespēja redzēt arī nesen notikušā vingrošanas festivāla laureātus.

 

Izglītība