“Nerātnie eņģeļi” savā piecu gadu jubilejā parāda Smiltenē ko neredzētu 3

Vai publikai tas bija kultūršoks? "Ziemeļlatvijas" uzrunātie skatītāji teic, ka visu sapratuši un redzētais paticis. Tomēr izbrīns un pārsteigums par "Nerātnajiem eņģeļiem" neizpalika.

Piektdien Smiltenē Trīs pakalnu pamatskolas telpās piecu gadu jubileju svinēja vietējā mūsdienu deju grupa "Nerātnie eņģeļi" (mākslinieciskā vadītāja Baiba Sokolova).

No Smiltenes ģimnāzijas karsējmeitenēm līdz laikmetīgajai dejai, ko var dēvēt par teātri ar kustībām un mīmiku pausto emociju dēļ. Tāds piecos gados bijis "Nerātno eņģeļu" izaugsmes ceļš. Jubilejā deju grupa publikai piedāvāja Smiltenē neredzētu performanci, iekļaujot tajā laikmetīgās dejas elementus.

Vairāk lasiet rītdienas, 9.februāra, laikrakstā "Ziemeļlatvija". 

Komentāri 3

Nezinu

Vai tagad katrs, kas vēlas sevi saukt par māksliniecisko vadītāju tāds arī ir? Kā ar izglītibu, vai tāda nav jāiegūst pirms sevi šādi saukt.

pirms 11 gadiem, 2010.02.08 10:27

arī nezinu

kur Tu rāvi, ka iet runa par sevis saukšanu??? Žurnālists savā rakstā Tevi var nosaukt kā vien vēlas, neatkarīgi no izglītības vai citiem apstākļiem, arī Tu pats, Nezinu, no tā neesi pasargāts, nu - protams, ja vien neko nedari, un līdz ar to par Tevi neviens neraksta.

pirms 11 gadiem, 2010.02.08 13:46

:

Tātad problēmas Ziemeļlatvijas žurnālistiem, Vai tiešām žurnālists savā rakstā var likt nosaukumus kādus vien vēlas? Pastāv likums kurš regulē žurnalistu darbu, neticu ka raksta kā vien ienāk prātā žurnālistam.

pirms 11 gadiem, 2010.02.08 15:06

Izglītība