No 13. līdz 24. augustam Draugiem Group Rīgas birojā notiks jaunāko programmētāju vasaras skola.

Tā būs unikāla iespēja mācīties no pašiem labākajiem - izstrādāta īpaša programma, kurā Draugiem Group programmētāji dalīsies savās zināšanās un pieredzē. Veiksmīgākajiem dalībniekiem apmācību noslēgumā tiks piedāvāts kļūt par Draugiem Group jaunākajiem programmētājiem.

“Mums ir ilga mācīšanas pieredze - esam rīkojuši mārketinga, sociālo mediju, inženiertehnisko prasmju apmācības un pat iedvesmas lekcijas. Draugiem Group komandā esam attīstījuši kompetences dažādās jomās, īpaši jau programmēšanā, un esam gatavi ar šīm zināšanām dalīties. Programmētāju vasaras skola ir pirmais solis, lai dalīšanos ar zināšanām padarītu par mūsu darbinieku ikdienu,” stāsta Draugiem Group runasvīrs Jānis Palkavnieks.

Vasaras skolas dalībniekiem ir jābūt pamatzināšanām programmēšanā un lielai vēlmei mācīties. Mācības notiks no 13. līdz 24. augustam katru darba dienu (9.00-18.00) Draugiem Group birojā (Ojāra Vācieša iela 6B). Mācības ir bez maksas - jāņem līdzi tikai savs dators. Skolā tiks nodrošinātas bezmaksas pusdienas un kafijas pauzes.

Mācību programma:

Ievads PHP ietvaros, modernu aplikāciju arhitektūra

Labās prakses standarti programmēšanā (koda noformēšanas vadlīnijas, laika zonas, datu tipi u.tml.)

Darbs ar MySQL datubāzi (datubāzes projektēšana, datu tipi, datu atlases, datu indeksēšana, lieli datu apjomi)

Automatizētie testi (testu veidi, TDD, PHPUnit)

Front-end programmēšana (JavaScript, Vue.js, CSS, SASS, BEM)

Versiju kontroles sistēmu lietošana (Git)

Dizaina ABC programmētājiem

Projektu vadības pamati (Agile, SCRUM pamatprincipi)

Programmētāja profesijai nepieciešamo kompetenču attīstība (atbildība, komunikācija, pašdisciplīna, laika un darba apjoma plānošana) Praktiskas nodarbības, prezentācijas, individuāls darbs ar mentoru, diskusijas

Pieteikumus skolai var iesūtīt līdz 20. jūlija pulksten 9.00! https://draugiemgroup.com/vasarasskola

Izglītība