Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

No šodienas reflektantiem jāiesniedz dokumenti augstskolās

No šī gada 10.-17. jūlijam visiem reflektantiem, kuri reģistrējušies studijām elektroniski izmantojot portāla www.Latvija.lv/studijas sniegto pakalpojumu, jādodas uz augstskolu uzņemšanas punktiem, lai apstiprinātu savus pieteikumus studijām un uzrādītu dokumentu oriģinālus.

No 10.jūlija portāla www.Latvija.lv/studijas autentificētie lietotāji var iepazīties arī ar Centralizēto eksāmenu rezultātiem.

Jau ziņots, ka vienotā sistēma un e-pakalpojums „Elektroniska pieteikšanās studijām pamatstudiju programmās", dod iespēju pieteikumu studijām iesniegt 11 Latvijas augstskolās -  Latvijas Universitātē, Rīgas Tehniskā universitātē, Latvijas Lauksaimniecības universitātē, Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā, Banku augstskolā,  Ventspils Augstskolā, Daugavpils Universitātē, Informācijas sistēmu menedžmenta augstskolā, Rēzeknes Augstskolā, Liepājas Universitātē un Vidzemes Augstskolā. E-pakalpojumā reflektanti var sekot līdzi pieteikšanās gaitai un uzzināt konkursa rezultātus.

Vienotais valsts un pašvaldību pakalpojumu portāls www.Latvija.lv nodrošina pieeju 46 e-pakalpojumiem un satur informāciju par vairāk kā 2006 valsts un pašvaldību pakalpojumu saņemšanas iespējam.

Izglītība