Noskaidros "Ledus gladiatoru" pirmās sezonas uzvarētājus

Piektdien un svētdien Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē norisināsies Vidzemes skolu slidošanas stafešu sacensības "Ledus gladiatori". Piektdien komandas sacentīsies priekšsacīkstēs, bet divas dienas vēlāk tiks noskaidroti "Ledus gladiatoru" 2011./2012 gada sezonas uzvarētāji 5., 6., un 7. klašu divīzijās.

"Ledus gladiatori" ir Vidzemes skolu slidošanas stafešu sacensības . Projekta mērķis ir bērniem sniegt iespēju nodarboties ar ziemas sportiskajām aktivitātēm arī tad, ja ārā laikapstākļi to neļauj kā ari veicināt bērnu slidošanas iemaņu apguvi. "Ledus gladiatori" norisinās piecos posmos, no kuriem aizritējuši jau ir 3 oficiālie treniņi, taču priekšā vēl 2 svarīgākie - priekšsacīktes un fināls.

Sacensības norisināsies trīs dažādās klašu divīzijās: 5., 6. un 7. klašu grupā. Klases komandu veido 10 dalībnieki, starp kuriem ir vismaz četras meitenes. Kopumā pirmajā "Ledus galdiatoru" sezonā startē turpat 30 komandas ne tikai no Valmieras, bet arī Limbažu, Valkas, Smiltenes, Strenču, Matīšu, Kocēnu, Rubenes un Kauguru mācību iestādēm.

Finālā piedalās četras labākās komandas savā divīzijā, kas uzrādījuši labākos rezultātus priekšsacīkstēs un kvalificējušies finālam.

Šo piektdien komandas sacentīsies priekšsacīkstēs, lai noskaidrotu tās klašu komandas, kuras kvalificēsies finālam, kas notiks svētdien. Tad arī noskaidrosies "Ledus gladiatoru" pirmās sezonas uzvarētāji visās trijās divīzijās.

Jāpiebilst, ka, komandas cīnās par vērtīgām balvām visai klasei. Līdz ar to uz sacensībām, atbalstīt savu Ledus gladiatoru komandu, aicināti arī pārējie klases skolēni, lai palīdzētu cīnīties par kādu no vērtīgajām balvām. Uz šīm intriģējošajām sacensībām aicināti arī visi citi interesenti.

Tiekamies Vidzemes Olimpiskajā centrā piektdien pulksten 10:00 un svētdien pulksten 11:00 

Izglītība