Ozolu pamatskolā mācības notiek līdztekus remontam

Mazliet saspringti un ar nelielām neērtībām jaunais mācību gads ir sācies Zvārtavas pagasta Ozolu pamatskolā.

 

Apjomīgais telpu remonts un jumta nomaiņa vēl nav pabeigta, tādēļ skolas kolektīvs ir spiests izmantot mazāk telpu. "Uzlikta ir tikai puse no jaunā jumta, tādēļ esam saspiedušies tajā pusē, kur tas ir. Nav vēl izremontēts direktores kabinets un skolotāju istaba.

 

Mēs, skolotāji, pārcēlāmies uz otro stāvu, lai pirmais paliktu pirmklasniekiem. Remontdarbi iekavējās tādēļ, ka augusta beigās bieži lija un celtnieki skaidroja, ka lietus laikā uz jumta darbus nedrīkst veikt," stāsta skolas direktore Dzidra Švarte.

 

Vajadzējis veikt remontu arī tajās klasēs, kurās iepriekš tas nebija paredzēts. "Pārsegu, kas bija pārklāts nojauktā vecā jumta vietā, norāva vēja brāzmas un lietus sabojāja šīs telpas. Vajadzēja arī tās remontēt. Tas viss skolas sagatavošanu iekavēja," atzīst Dz. Švarte.

 

Viņa ļoti atzinīgi vērtē skolas saimniecības daļas vadītāju Māri Valtiņu. "Viņš tiešām sevi nežēlo un strādā no rīta līdz vakaram, lai ātrāk visu pabeigtu. No vecākiem ik dienu vakarā pēc darba palīdzēt mums nāk Oskars Ziemiņš. Tāpat daudz palīdz skolotājas Ligitas vīrs Pēteris Lārmanis.

 

 

Vairākas skolotājas pašas izremontēja savas klases. Pagasta iedzīvotājs Valērijs Sušinskis pārmūrēja divas krāsnis. Domāju, ka septembra beigās vai oktobrī visi darbi būs pabeigti," saka Dz. Švarte.Ozolu pamatskolā mācās 76 bērni, par diviem vairāk nekā pērn.

Izglītība