Ozolu pamatskolā ziemas prieku jampadracis

Pagājušajā nedēļā Zvārtavas pagasta Ozolu pamatskolā un tās pagalmā notika īsts jampadracis.

 

Uz dīķa griezās karuselis, skanēja bērnu čalas, bet pie skolas veidojās dažādas sniega figūras.

 

Pamatskolas direktore Dzidra Švarte stāsta, ka mācību iestādē tā jau ir vairāku gadu ilga tradīcija - organizēt sporta dienu februāra beigās. Nākamā būs maijā.

 

"Pagalmā notika dažādas atrakcijas un paraugdemonstrējumi. Lielu sajūsmu izraisīja divu slēpotāju laišanās no kalna uz viena slēpju pāra. Notika arī vizināšanās ar kamaniņām.

 

 

Savukārt tie, kuri vēlējās izbaudīt ledus priekus, varēja traukties pa dīķa ledu kamanās, kas bija piestiprinātas pie karuseļa rata. Savu fantāziju katrs skolēns varēja parādīt citiem, veidojot izdomātas sniega figūras," saka Dz. Švarte. Vecāko klašu skolēni vēl sacentās, gleznojot bildes sniegā.

 

Lai sacensībās konkurence būtu godīga, tās notika atsevišķi vecāko un jaunāko klašu skolēniem. Pirmie skolas zālē stafetē un tautas bumbas spēlē sacentās jaunākie skolēni, bet vecākie bērni vēlāk par savu spēli bija izvēlējušies volejbolu. Pēc aktivitātēm zālē tās turpinājās pagalmā, baudot ziemas priekus.

 

"Tā bija patīkama atslodze un atpūta visiem skolēniem. Starpbrīžos starp sacensībām bērni stāstīja anekdotes, lai smiekli un prieks nerimtos ne brīdi," saka Dz. Švarte.

Izglītība