Palsmanē skolā krāso sienas un līmē tapetes

Kad 1. septembrī Palsmanes pagasta pamatskolā pēc vasaras brīvlaika ieradīsies skolēni, viņi varēs novērtēt, vai gaiteņi abās ēkās ir palikuši glītāki.

Pašvaldības nodarbinātie strādnieki šonedēļ visos skolas koridoros pārkrāso nolupušās sienas, kā arī izlīmē tapetes pamatskolas internāta trijās istabiņās.

Tapetes skola saņēma humānās palīdzības sūtījumā no starptautiska starpkonfesionāla nodibinājuma "ORA". Ar to sadarbojas Palsmanes pagasta biedrība "Māsas Veronikas", kas šo ceturtdien uz Palsmani atveda kārtējo labdarības kravu: apģērbus maznodrošinātām un daudzbērnu ģimenēm, mājsaimniecības piederumus un pārtiku.

Par "ORA" palīdzību jau priecājas Palsmanes pamatskola. Par vasaras brīvlaikā paveikto remontu un daudzām citām aktualitātēm pedagogi informēs skolēnu vecākus sapulcē, kas notiks 27. augustā pulksten 18.30.

Jaunajā mācību gadā Palsmanes pamatskolu akreditēs, tāpēc kopā ar vecākiem tiks apspriests skolas pašvērtējums, vecākiem tiks dota iespēja izteikties par skolas darbu un tālākās attīstības virzieniem. Turklāt šis būs Palsmanes pamatskolas jubilejas mācību gads. Nākamgad skolas ēkai apritēs 115 gadu.

"Sapulcē pārrunāsim arī skolas iekšējās kārtības noteikumus. Vēlamies dzirdēt vecāku viedokli par skolēnu ģērbšanās stilu," saka Dace Pērle, jo vai tiešām skolotājiem un klases zēniem jāskatoties uz meiteņu dupšiem?

Izglītība