Palsmanes bērnu centrā būs vairāk vietas 2

Jaunajā mācību gadā Palsmanes pamatskolas 1. - 4. klašu audzēkņiem būs prieks. Skola atvēlējusi vēl vienu telpu sākumskolas bērnu dienas centram.

 

Aizvadītā gada pavasarī atklātais dienas centrs kļuvis par mazāko klašu skolēnu iemīļotu uzturēšanās vietu pēc mācību stundām. Tajā ir daudz galda spēļu un citu lietu izklaidei.

 

"Jaunajā mācību gadā mūsu skolā mazajās klasēs mācīsies vairāk nekā 40 bērnu. Zinot, ka vecāki ir ieinteresēti viņus atstāt pagarinātās dienas grupiņā, bija jārod iespējas paplašināt dienas centru," saka Palsmanes pamatskolas direktore Dace Pērle. Jauniegūtajā papildu telpā jau veikts kosmētiskais remonts.

 

Dienas centrā skolēni varēs uzkavēties līdz pulksten 16.00, kad pagasta pārvaldes "busiņš" izvadās uz mājām skolēnus no Rauzas, Mēriem un citām apdzīvotām vietām.

 

Bērnu dienas centrs skolas ēkā ir atvērts arī vasarā, un tajā ir daudz apmeklētāju. Vēl jaunums Palsmanes pamatskolā šovasar ir matemātikas un ģeogrāfijas kabinetos notikušais remonts un jaunās mēbeles. "Lepojamies ar paveikto. Bērni ieies jaunās, gaišās telpās," saka D. Pērle.

Komentāri 2

veiksme

Jūs taču esiet ļoti pozitīvi domājoši skolu vadītāji un pagasta priekšniece, kas ar jums labā kontaktā un kādi tik projekti tiek īstenoti, ar labu vārdu runājam savā ģimenē par skolu un ir prieks, ka tiek domāts, kur palikt bērniem pēc stundām un brīvlaikā, laikam taču nav tādas skolas laukos , kur šai lietai pievēršas pedagogi un pastrādā ārpus atvaļinājuma un brīvdienām. lai visam skolas kolektīvam veiksmīgs jaunais mācību gads, lai skolnieki papilnam un garīgais noskaņojums visiem uz "5'

pirms 11 gadiem, 2009.08.20 11:35

#

Ļoti žēl ,ka atbildīgie pagasta darbinieki ,skolas vadība ir aizmirsuši ka pagastā dzīvo arī bērni ar īpašām vajadzībām .

pirms 11 gadiem, 2009.08.21 08:10

Izglītība