Parakstīts līgums par otrklasnieku un ģimnāzijas internātā dzīvojošo skolēnu brīvpusdienu nodrošināšanu 3

Parakstīts līgums par sadarbību Valkas novada skolu otro klašu skolēnu un Valkas ģimnāzijas internātā dzīvojošo skolēnu pusdienas maksas segšanā 2012./2013.mācību gadā.

Līgums ir noslēgts starp Valkas Rotari klubu, Ērģemes pamatskolu, Kārķu pamatskolu, Ozolu pamatskolu, Valkas pamatskolu, Vijciema pamatskolu un Valkas ģimnāziju, piedaloties Valkas novada domei. Saskaņā ar noslēgto līgumu, Valkas Rotari klubs apņemas apmaksāt Valkas novada skolu otro klašu skolēnu un Valkas ģimnāzijas internātā dzīvojošo skolēnu pusdienu maksu no 1.oktobra līdz 2012./2013.mācību gada noslēgumam.

„Valkas novada dome ar šī līguma parakstīšanu apņemas apmaksāt iztrūkstošo skolēnu pusdienu maksas daļu gadījumā ja Valkas Rotari klubam nepietiek finanšu līdzekļi skolēnu skaita palielināšanās gadījumā vai kādu citu iemeslu dēļ," stāsta Valkas novada domes priekšsēdētāja vietnieks, Valkas Rotari kluba biedrs Viesturs Zariņš.

Šis ir jau trešais Valkas Rotari kluba projekts par sadarbību ar Zviedrijas Rotari klubiem par Valkas novada skolēnu nodrošināšanu ar bezmaksas pusdienām. „Esmu patiesi gandarīts par Valkas Rotari kluba darbību, jo pateicoties kluba aktivitātēm un iniciatīvai ir realizēti daudz un dažādi labdarības pasākumi.

Atbalsts skolēnu brīvpusdienu nodrošināšanai ir ne tikai liels atbalsts ģimenēm, bet arī visam novadam, jo tādējādi tiek atslogots pašvaldības budžets," Valkas Rotari klubam pateicās Valkas novada domes priekšsēdētājs Kārlis Albergs. Arī Valkas Rotari kluba prezidente Nadežda Možarova uzskata, ka tas ir ļoti nepieciešams atbalsts bērniem un ģimenēm.

Valkas novada vispārizglītojošo skolu 51 otrklasnieks un 20 Valkas ģimnāzijas internātā dzīvojošie skolēni brīvpusdienas saņems, pateicoties Zviedru Rotari klubu (RK) atbalstam: Torsås - Bergkvara, Campus Västra un privāta persona Ed Letham. Šim mērķim saziedotā summa ir Ls 11751,-.

Komentāri 3

nostradamus asistents

Drīz jau maksās visiem skolniekiem stipendijas,lai tik paliek skolā un nav jāslēdz ciet.Skolnieki kā krievu laikos tualetes papīrs-liels deficīts un uz izķeršanu.

pirms 8 gadiem, 2012.10.29 11:27

Valkas bomzu kluba Prezidents

varu iet otrklasniekos, ja maksas, skaitam, sedet pedeja rinda. varu pasaukt ari citus kluba biedrus. varam ari nenakt ikdiena, bet skaitities. ko teiks, Prezidenta k-dze?

pirms 8 gadiem, 2012.10.29 12:07

Jānis

Interesanti, ar cik tad lielu summu līdzdalību ņem paši Valkas Rotari biedri?

pirms 8 gadiem, 2012.10.29 19:29

Izglītība