Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Paši aktīvākie izlietoto bateriju vācēji Latvijā

Kas mudināja Smiltenes Trīs pakalnu sākumskolu visu gadu vākt izlietotās baterijas un iesaistīties SIA "Zaļās jostas" rīkotajā videi draudzīgajā konkursā, atbilde ir pavisam vienkārša - bērni jūtas atbildīgi par tīru Latviju. Skolas ieguldītais darbs tika augsti novērtēts.

Otrdien aktīvākie izlietoto bateriju vācēji kopā ar skolotāju Viju Sokolovu, darbinieci Anitu Bērziņu un saimnieku Guntaru Ozoliņu pulcējās skolas rotaļlaukumā, lai iestādītu ābelīti. Kociņš ir īpašs, jo to par uzvaru "Zaļās jostas" konkursā "Būsim atbildīgi!" smilteniešiem uzdāvināja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs.

 

Kopumā konkursam pieteicās 191 izglītības iestāde no visas Latvijas, kopā savācot 9547,26 kilogramus izlietoto bateriju. V. Sokolova ir gandarīta, ka konkursa uzvarētāji, kas savāca vislielāko izlietoto bateriju daudzumu pēc kopējā bateriju apjomu uz izglītības iestādi ir tieši Trīs pakalnu sākumskola.

Vairāk lasiet rīt "Ziemeļlatvijā".

Izglītība