Pasniedz “Sudraba pogu” un sumina titula ieguvējus 1

Diena pirms Latvijas gadadienas Valkas ģimnāzijā ir īpaša, jo jau ceturto gadu pēc kārtas svinīgajā līnijā skolas direktore Lilita Kreicberga pasniedz pateicības zīmi "Sudraba poga", bet sesto reizi akcijas "Mēs sakām paldies!" ietvaros skolas saime apsveic titulu "Gada cilvēks pilsētā" un "Gada cilvēks skolā" ieguvējus.

 

Ģimnāzijas pateicības balvu pasniedz aizvadītā mācību gada 12. klases audzēknim, kurš visveiksmīgāk nokārtoja centralizētos eksāmenus. Ceturto sudraba pogu saņēma Latvijas Lauksaimniecības universitātes Lauku inženieru fakultātes ainavu arhitektūras un plānošanas studiju programmas 1. kursa studente Anna Jaunslaviete. Pēc apbalvojuma saņemšanas bijusī Valkas ģimnāzijas skolniece atzina, ka ir liels prieks ierasties skolā un sajust tās īpašo un mīļo atmosfēru.

"Studentu dzīve rit daudz straujāk nekā skolēnu dzīve. Pagājuši tikai trīs mēneši kopš esmu studente, bet tie aizskrējuši kā vēja spārniem. Pagaidām šķiet, ka esmu nokļuvusi īstajā vietā, bet jums visiem novēlu turēties kopā. Eksāmenu laikā cits citam uzsitiet uz pleca un novēliet - ticu, ka tev izdosies!" aicina A. Jaunslaviete. Viņa sola domāt tikai labas domas laikā, kad divpadsmitie kārtos gala pārbaudījumus.

 

Skolas rīkotā akcija "Mēs sakām paldies!" rosina interesi par notikumiem skolā un novadā. Šogad saņemta 161 aizpildīta anketa. Titulam "Gada cilvēks skolā" nominēti 26 kandidāti, bet "Gada cilvēks pilsētā" - 41 kandidāts.

Titulu "Gada cilvēks pilsētā" ieguva aktīvs un interesants valcēnietis Roberts Skrajāns, bet "Gada cilvēks skolā" ir skolas saimnieks un volejbola treneris Kārlis Raudiņš. "Prieks, ka daudziem mana darbošanās šķitusi atzinības vērta. Aicinu ikvienu turpmāk kaut ko darīt pilsētas labā. Skaidrs ir viens - jādara ir diezgan daudz," secina R. Skrajāns.

 

 Roberts pašlaik Latvijas Kultūras akadēmijā studē kultūras menedžmentu ar mērķi nākotnē atgriezties savā dzimtajā vietā un darīt darbus kultūras jomā. Līdz šim viņš jauniešu uzmanību izpelnījies, organizējot neformālus mūzikas festivālus. "Latvijā apbalvojumus piešķir ordeņu konvents, šodien jūs mani pagodinājāt. Liels, jums, paldies," pateicas K. Raudiņš.

Vērtējot akcijas rezultātus, skolas direktore Lilita Kreicberga atzīst, ka skolēni politikai teikuši striktu nē! Akcijas uzvarētāji ir cilvēki, kuri spējuši sakustināt vietējo sabiedrību. Direktore ir sajūsmā, ka K. Raudiņš ar volebolu aizrāvis lielu daļu ģimnāzistu.

Komentāri 1

Ilze

Cilvēki,kas pelnījuši titilu!!! Lepojos :)

pirms 11 gadiem, 2009.11.18 16:59

Izglītība