Piedalies "Ēnu dienā 2010" - iegūsti lidojumu no airBaltic!

AIR BALTIC CORPORATION (airBaltic), sadarbībā ar "Ēnu diena 2010" organizatoriem, biznesa izglītības biedrību Junior Achievement-Latvija (JAL), piedāvā unikālu iespēju iegūt iespēju ikvienam skolēnam, kurš ir pieteicies Ēnu dienai, iegūt balvu no airBaltic - lidojumu uz jebkuru galamērķi Eiropā biznesa klasē.

Skolēni ir aicināti izveidot video, kurā ir redzamas airBaltic lidmašīnas. Interesantākā video autors, kurš tiks paziņots īsi pirms Ēnu dienas, iegūs iespēju izvēlēties sava lidojuma mērķi.

Jūsu pārlūkprogrammā šis attēls varētu nebūt redzams. Skolēniem, kuri veido video, šis video ir jāievieto interneta vietnē www.youtube.com, nosaukumā ietverot frāzi "Ēnu diena 2010, airBaltic" un jānosūta video saite uz e-pastu [email protected], norādot savus kontaktus. Darbi jāiesniedz līdz šī gada 15. februāra plkst. 17.00. Žūrija, kuras sastāvā būs airBaltic un Junior Achievement-Latvija pārstāvji, izvērtēs iesniegtos video un izvēlēsies interesantāko.

Tāpat airBaltic piedāvā iespēju skatītākā video autoram izvēlēties jebkuru no airBaltic piedāvātajām Ēnu dienas vakancēm un 17. februārī - Ēnu dienas laikā - piedalīties airBaltic darba ikdienā. Arī šim konkursam video jāizvieto www.youtube.com ar nosaukumā ietverto frāzi "Ēnu diena 2010, airBaltic".

JAL atgādina, ka Ēnu dienai skolēni vēl var reģistrēties un pieteikties "ēnot" savu vakanci līdz 12. februārīm www.enudiena.lv

JAL organizētā Ēnu diena, pateicoties SEB bankai, kā arī citiem atbalstītājiem, visā Latvijā notiks š.g. 17. februārī.

Ēnu diena ir visā pasaulē atzīts un plašu atsaucību guvis izglītojošs pasākums, praktiskā mācību metode. Tās laikā skolēni dodas iepazīt dažādu profesionāļu - uzņēmumu vai organizāciju vadītāju, nozaru speciālistu darba pienākumus, lai paplašinātu savu redzesloku un ar laiku spētu dot ieguldījumu Latvijas tautsaimniecības attīstībā.

Jautājumu gadījumā par Ēnu dienu aicinām sazināties ar JAL projektu vadītāju Lindu Kruglaužu pa mob. tālruņa numuru 27500366 vai rakstot uz e-pastu [email protected].

Izglītība